Published on :

W odpowiedzi na potrzeby klientów z branży spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej, którzy poszukują większej trwałości i niezawodnej precyzji, firma OHAUS wprowadziła na rynek nową linię ekstremalnie wodoodpornych wag platformowych Defender 6000.

Wagi platformowe OHAUS z serii Defender są od lat preferowanym wyborem w branży przetwórstwa spożywczego ze względu na swoją niezwykłą trwałość, precyzję i wszechstronność. Nowa waga Defender 6000 przenosi ważenie przemysłowe na jeszcze wyższy poziom.

Dzięki platformie i ramie wykonanym ze stali nierdzewnej 316 oraz zaawansowanemu terminalowi o stopniu ochrony IP68/IP69K z hermetycznie zamkniętym czujnikiem wagowym waga Defender 6000 jest odporna na mycie pod wysokim ciśnieniem oraz ekstremalne temperatury występujące w branżach spożywczej i chemicznej.

Waga Defender 6000 uzyskała certyfikat NSF, spełnia normy metrologiczne oraz wymogi systemu HACCP, dzięki czemu doskonale sprawdza się w warunkach wymaganych dla bezpieczeństwa żywności. Oprócz zaawansowanych funkcji Defender 6000 oferuje szeroką gamę dostępnych akcesoriów.

Ekstremalnie wodoodporna waga platformowa Defender 6000 jest już dostępna na całym świecie u Autoryzowanych Dystrybutorów marki OHAUS. Więcej informacji o ekstremalnie wodoodpornej wadze platformowej Defender 6000 można znaleźć na stronie www.ohaus.com.

# # #

Informacje o firmie OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey (USA) to firma produkująca szeroką gamę wag elektronicznych i mechanicznych o wysokiej precyzji, które spełniają wymagania niemal każdego zastosowania. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz w niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

Źródło: materiały prasowe firmy OHAUS