Tworzymy wyjątkową przestrzeń w laboratoryjnej społeczności. Przestrzeń, którą miesięcznie odwiedza około 5000 użytkowników. Każdego miesiąca ponad 20 000 razy wyświetlane są prezentowane na naszym portalu treści. Dotyczą one przede wszystkim zagadnień bliskich laboratoriom ponieważ sami jesteśmy mocno z tym środowiskiem związani. Czym właściwie się zajmujemy?

Po pierwsze

Dzielimy się z Wami naszą wiedzą poprzez publikowane na stronie materiały, bezpłatne spotkania przy udziale specjalistów, organizowane przez nas szkolenia oraz naszą własną Akademię.

Po drugie

Wspieramy Was własnym doświadczeniem i kontaktami. Doradzamy, optymalizujemy, prowadzimy audyty. Zapewniamy rozwijanie Waszej działalności w sposób dostosowany do konkretnych potrzeb. Również za pomocą reklamy.

Po trzecie

Dbamy o zasoby Waszych laboratoriów. Szczegóły znajdziecie tu: Laboratoryjny sklep

Dziękujemy za Waszą obecność na laboratoryjnie.pl i liczne opinie.

Jeśli chcesz do nas dołączyć pozwól się poznać i napisz do nas.

Kontakt

Redakcja, publikacje, reklama: [email protected], tel.: 500 074 479

Szkolenia: [email protected], tel.: 888 090 678

Nasz zespół

 

Krzysztof Wołowiec – współzałożyciel laboratoryjnie.pl, Redaktor Naczelny, z wykształcenia chemik przez lata związany z akredytowanym laboratorium badawczym, akredytowanym organizatorem badań biegłości oraz Klubem Polskich Laboratoriów Badawczych POLLAB. Specjalista w zakresie zarządzania i rozwijania działalności laboratoryjnej. Uczestnik licznych konferencji również w charakterze prelegenta. Swoje zawodowe doświadczenia prezentuje tu: wolowiec.net/o-mnie/

 

 

Kamila Krzepkowska-Kałwa – chemiczka z bogatym doświadczeniem pracy w akredytowanych laboratoriach badawczych. Specjalistka z zakresu metod instrumentalnych i wszelkich zagadnień związanych z walidacją. W laboratoryjnie.pl odpowiedzialna głównie za szkolenia. Twórczyni Waszych planów szkoleniowych, redakcyjnego rozkładu jazdy oraz najlepsze wsparcie jakie dostaniecie w branży szkoleniowej. Jeśli trzeba zapewni Wam również dobrą reklamę.

 

dr inż. Monika Partyka, MBA – razem z nami budowała program szkoleń, który co roku aktualizowany jest w laboratoryjnym kalendarzu. Współtwórczyni Akademii profesjonalisty, specjalista z zakresu ochrony środowiska, analizy żywności, suplementów diety, kosmetyków, produktów zielarskich oraz farmaceutyków i bezpieczeństwa tych produktów; doświadczony praktyk w opracowywaniu nowych metodyk badawczych, ich wdrażaniu do praktyki laboratoryjnej, zasad walidacji i transferu oraz szacowania niepewności. Zawodowo skuteczna pasjonatka wykorzystania systemów jakości jako faktycznego narzędzia zarządzania. Zwinnie porusza się po meandrach wymagań akredytacyjnych (krajowych i międzynarodowych).

 

Zofia Klaszyńska – audytor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskowego w firmach z 12-letnim stażem. Doświadczony ekspert w weryfikacji obowiązków i wymagań prawnych dla Podmiotów korzystających ze środowiska w obszarach: emisja gazów i pyłów do atmosfery, gospodarki wodno-ściekowej, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz baterii, wpisu do baz: KOBIZE, CRO, BDO. Od wielu lat związany zawodowo z branżą odpadów produkcyjnych, przemysłowych niebezpiecznych. Pełnomocnik ds. systemu zarządzania środowiskiem, weryfikator systemu EMAS, specjalista ds. odpadów niebezpiecznych. Doradca i konsultant Prawa Ochrony Środowiska.

 

Agnieszka Dembińskaekspert w dziedzinie magazynowania materiałów niebezpiecznych, trener, konsultant i audytor w zakresie systemów ISO 14001, 9001,45001 oraz specjalista do spraw BHP. Specjalizuje się w szkoleniach z magazynowania materiałów niebezpiecznych i skutecznie łączy wymagania prawne z praktycznym podejściem. Agnieszka od ponad 25 lat pomaga przedsiębiorcom projektować przyjazne środowisku i bezpieczne miejsca pracy. W swoich szkoleniach  kładzie nacisk na indywidualne potrzeby uczestnika szkolenia oraz przełożenia teorii na praktykę.

 

Anna Rodzeń – specjalista z zakresu zarządzania i inżynierii produkcji, auditor wiodący systemu zarządzania jakością polskiej jednostki certyfikującej i kierownik ds. systemu jakości w akredytowanym laboratorium wzorcującym; doktorantka ostatniego roku studiów, zajmująca się jakością usług transportowych; autorka i współautorka wielu publikacji w obszarze systemów zarządzania.

 

Ryszard Malesa – ekspert z zakresu systemów zarządzania w laboratoriach badawczych i wzorcujących.