Published on :

Nasza marcowa edycja Forum już osiągnęła rekord Uczestników. Prawie 1000 zarejestrowanych osób powoduje, że wszystkie bezpłatne miejsca zostały wyczerpane. Aby usprawnić spotkanie 4 marca zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na Wasze najczęstsze pytania.

 3. edycja Forum laboratoryjne.pl, „Sprawozdanie z badań”

termin: 4 marca 2022 r.

forma: on-line

– pytania i odpowiedzi

 

 1. Do tej pory nie zgłosiłam/em swojego udziału. Czy mam jeszcze szansę na dołączenie do wydarzenia?

Bezpłatne zgłoszenia są niemożliwe ze względu na wyczerpany limit miejsc. Obecnie można dokonać wyłącznie zgłoszenia płatnego wypełniając formularz na stronie Forum. Zachęcamy do zapisania się do naszego biuletynu, aby w przyszłości być na bieżąco m.in.  z organizowanymi przez nas wydarzeniami:

 https://laboratoryjnie.pl/newsletter-2/

 1. Po zgłoszeniu przyszła wiadomość o przyjęciu zgłoszenia. Czy to oznacza, że wezmę udział w Forum?

Niestety nie. Tylko zgłoszenia płatne dają gwarancję udziału w Forum. Widomości o przyjęciu zgłoszenia wysyłane są automatycznie przez nasz system rejestracji i NIE STANOWIĄ potwierdzenia przyjęcia do wydarzenia.

Jedynym potwierdzeniem przyjęcia do wydarzenia jest otrzymanie na wskazany adres mailowy wiadomości z linkiem dostępu do wydarzenia.

 1. Po zgłoszeniu udziału nie mam żadnej wiadomości zwrotnej. Co to oznacza?

Po zgłoszeniu udziału nasz system rejestracji automatycznie wysyła na adres wskazany w zgłoszeniu informację o fakcie przyjęcia zgłoszenia. Taka wiadomość nie dotrze do zgłoszonej osoby, jeżeli podany został błędny adres mailowy lub zabezpieczenia sieci po stronie odbiorcy zablokują tą wiadomość jako niechcianą. Proszę sprawdzać katalog SPAM.

 1. Kiedy otrzymam potwierdzenie udziału w Forum?

Potwierdzenia udziału będą rozsyłane sukcesywnie, począwszy od dnia 25-02-2022 r. Kolejność potwierdzania będzie zgodna z kolejnością nadsyłania zgłoszeń.

 1. Czy brak wiadomości z linkiem do wydarzenia oznacza, że się nie zakwalifikowałem/am?

Nie. Rozsyłane wiadomości z linkiem mogą trafiać do spamu lub być odrzucane przez Twoje zabezpieczenia sieciowe. Niestety przy tej skali uczestników nie możemy zapewnić pełnej weryfikacji skuteczności takiego zaproszenia. Prosimy wcześniej upewnić się po swojej stronie czy nasze wiadomości nie są blokowane. W dniu forum kontakt z nami zapewne będzie utrudniony. 4 marca, w przypadku niezalogowania się do wydarzenia zapraszamy do udziału kolejną osobę z listy rezerwowej.

 1. W jaki sposób dołączyć do wydarzenia po rejestracji?

Zakwalifikowanym osobom wyślemy link do strony z instrukcją i dostępem do wydarzenia.

 1. Na jakiej platformie będzie odbywać się Forum?

Używamy platformy „My own conference”. Uczestnik nie musi instalować żadnego oprogramowania na swoim urządzeniu. Nie ma też potrzeby zakładania konta. Dostęp do wydarzenia odbywa się przez przesłany przez nas link.

 1. Czy udział w Forum jest bezpłatny?

Tak. Udział w Forum jest całkowicie bezpłatne. Opcja płatna obejmuje zaświadczenie potwierdzające udział, wsparcie techniczne, gwarancję udziału w przypadku wyczerpania limitu miejsc.

 1. Czy w trakcie forum przewidziana jest dyskusja lub możliwość zadawania pytań.

Tak. Prowadzący będzie wskazywał czas na dyskusję i zadawanie pytań w formie czatu lub dopuszczenia do głosu. Poza wyznaczonym czasem te możliwości będą ograniczone.

 1. Co zrobić w przypadku zerwania połączenia sieciowego w trakcie spotkania?

Najczęściej wystarczy odświeżyć stronę lub ponownie skorzystać z linku z dostępem do wydarzenia.

 1. Wchodzę na Forum, ale nie mam obrazu/dźwięku. Co to oznacza?

Jeżeli wydarzenie już się rozpoczęło proszę spróbować uruchomić link za pomocą innej przeglądarki internetowej. W przeciwnym razie prosimy o weryfikację swoich ustawień sieciowych.

 1. Czy mogę nagrać spotkanie do własnych celów?

Nie. Tego wydarzenia nie rejestrujemy i nie zgadzamy się na jego nagrywanie do jakichkolwiek celów.

 1. Czy będą dostępne materiały z tego wydarzenia?

Tak, udostępnimy materiały wyłącznie w przypadku zgody ich autorów. Nie zgadzamy się na jakiekolwiek rozpowszechnianie i wykorzystywanie tych materiałów.

 1. Czy w trakcie spotkania planowane są przerwy?

Tak. O przerwach decyduje prowadzący.

 1. Czy jest ryzyko, że spotkanie się nie odbędzie? Co wtedy?

Dokładamy wszelkich starań, aby spotkanie się odbyło i przebiegało w sposób profesjonalny. Spotykamy się z prelegentami i omawiamy sytuacje, które mogą nas zaskoczyć.

Do zobaczenia 4 marca!

Strona Forum:

https://laboratoryjnie.pl/forum-laboratoryjne-edycja-3/

Sprawdź nasz kalendarz:

https://laboratoryjnie.pl/kalendarz-wydarzen/