Published on :

Zapraszamy do Laboratoryjnego Katalogu Firm

Około 24 000 odsłon miesięcznie rejestrujemy na naszej stronie. Wykorzystajcie rosnącą popularność portalu dołączając do branżowego katalogu. Udostępniliśmy usługę, dzięki której podmioty działające w branży laboratoryjnej mogą prezentować swoją ofertę. W tych zasobach znajdą się następujące kategorie:

Badania laboratoryjne

Kategoria przeznaczona dla podmiotów świadczących usługi badań laboratoryjnych; tu laboratoria mają możliwość promowania swojej działalności a poszukujący badań laboratoryjnych znajdą w tym miejscu listę laboratoriów z opisem oferty.

Wyposażenie laboratorium

Kategoria, której celem jest zgromadzenie informacji ułatwiających laboratoriom przegląd oferty dostawców wyposażenia. To miejsce przypominające wielki supermarket, gdzie na elektronicznych półkach znajdą się zarówno septy, sączki czy nożyczki jak również nowoczesne chromatografy czy spektrometry mas.

Usługi dla laboratoriów

Obsługa prawna, finansowa, kadrowa, bhp. Marketing, foldery i gadżety reklamowe. Audity wewnętrzne, consulting, ADR, tłumaczenia. To przykłady usług, które zamierzamy skumulować w tej kategorii.

Szkolenia, konferencje

W tym miejscu będą się pojawiać zarówno dane kontaktowe instytucji szkoleniowych jak również informacje o planowanych szkoleniach i konferencjach dla branży laboratoryjnej.

Zajrzyj do Katalogu

Dołącz do Katalogu