Published on :

W dniach 26-27 kwietnia 2023 r. w Poznaniu odbędzie się I edycja Targów Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych LABS EXPO. Podczas targów producenci i dystrybutorzy zaprezentują sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów wśród profesjonalnej publiczności. Istotnym elementem targów będzie program merytoryczny i część edukacyjna. Organizatorzy zaplanowali liczne konferencje, szkolenia i warsztaty kierowane do specjalistów z branży.

Do dołączenia do grona Wystawców zapraszane są firmy posiadające w swojej ofercie meble i wyposażenie dla laboratoriów, akcesoria, szkło laboratoryjne, aparaturę analityczną, kontrolną i pomiarową, sprzęt optyczny, systemy informatyczne, nowości technologiczne, wagi, odzież i środki ochronne, sprzęt diagnostyczny, aparaturę i odczynniki do wykonywania badań biochemicznych, analitycznych, immunochemicznych, mikrobiologicznych, instytuty naukowe i ośrodki badawcze, jednostki certyfikujące.

Targi LABS EXPO będą doskonałą okazją do zaprezentowania swojej oferty, wymiany poglądów i doświadczeń oraz nawiązywania nowych kontaktów.

Więcej na temat Labs EXPO:

https://labsexpo.pl/pl/