Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

 

Podziel się opinią!

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne!
Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
33 wpisy.
Dagmara Dagmara z ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o. napisał/a 31 maja 2021 o 20:45
Szkolenie spełniło moje oczekiwania (początkujący kierownik laboratorium) pod względem merytorycznym. Treść została przekazana w sposób jasny, bez zbędnego przegadania. Dużym plusem było dla mnie przedstawienie konkretnych przykładów optymalizacji procesów.
Małgorzata Małgorzata napisał/a 22 kwietnia 2021 o 18:49
Szkolenie bardzo merytoryczne i profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano informacje. jestem bardzo mile zaskoczona, bo myślałam, ze jak za darmo, to pewnie, co druga wypowiedź to będzie lokowanie produktu. Ale nie! pełna profeska i jeszcze te materiały udostępnione wszystkim. Będę stałym klientem. pozdrawiam Organizatorów
Teresa Teresa z Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LABORA s.c. napisał/a 22 kwietnia 2021 o 14:19
Forum Laboratoryjne.pl - edycja 2 przybliżyło wymagania dotyczące spójności pomiarowej. Jedna informacja na pewno ustrzegła mnie od niezgodności, bo mamy w laboratorium źle wybrany okres wzorcowania dla miernika drgań. Z każdego spotkania / szkolenia można się czegoś nowego dowiedzieć. Pozdrawiam😄
Oleksandr Oleksandr napisał/a 23 lutego 2021 o 17:14
Szkolenie Forum „Zapewnienie ważności wyników badań i wzorcowań w praktyce”, było przeprowadzone bardzo profesjonalne, polecam.
Agnieszka Agnieszka z PSSE Mielec napisał/a 19 lutego 2021 o 14:53
Szkolenie bardzo przystępne. Dużo rzeczowych informacji, obszerny materiał szkoleniowy i bardzo komunikatywna prowadząca.
Dagmara Dagmara napisał/a 19 lutego 2021 o 14:50
Świetne i profesjonalne szkolenie,Brawo:)
Agata Agata z Laboratorium DermaPharm napisał/a 18 lutego 2021 o 09:09
Szkolenie o wysokim stopniu merytorycznym, bardzo profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano przydatne informacje.
Barbara Barbara napisał/a 18 lutego 2021 o 07:53
Bardzo dobry wybór prelegentów. Prezentacje ciekawe i zrozumiałe. Gdyby było więcej czasu na pytania i odpowiedzi, to byłoby już całkowicie idealnie:)
Magdalena Magdalena z Orlen Laboratorium S.A. napisał/a 18 lutego 2021 o 07:19
Szkolenie przeprowadzone w jasny i przejrzysty sposób. Prowadzący ciekawie przekazywali najważniejsze informacje. Całość dobrze zorganizowana pod względem technicznym. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Jeśli będę miała możliwość to na pewno kolejny raz wezmę udział. Polecam 🙂
Kamil Kobyliński Kamil Kobyliński z IIPM napisał/a 18 lutego 2021 o 07:11
Szkolenie rewelacyjne 🙂
Katarzyna Katarzyna napisał/a 18 lutego 2021 o 06:35
Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie, przedstawiono w posób przejrzysty realizację wymagań z kilku obszarów działalności. Nieznacznie przekroczono założone ramy czasowe.
Anna Anna z Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu napisał/a 18 lutego 2021 o 01:34
Interesujący temat ciekawie przedstawiony. Polecam!
Halina Halina napisał/a 17 lutego 2021 o 15:24
Szkolenie gorąco polecam, spełniło moje oczekiwania, przeprowadzone było w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy.
Magdalena Magdalena napisał/a 17 lutego 2021 o 14:49
Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób, prezentacje były krótkie, ale konkretne, co pozwoliło się skupić i wyciągnąć z nich potrzebne informacje.
Grażyna Grażyna napisał/a 17 lutego 2021 o 14:23
Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Polecam!
Marzena Marzena z Instytut Transportu Samochodowego napisał/a 17 lutego 2021 o 14:08
Szkolenie w pełni profesjonalne i bardzo interesujące. Prowadzący bardzo kompetentni w swojej dziedzinie. Oby było więcej takich szkoleń
Anna Anna z PGKiM Tomaszów Lub napisał/a 17 lutego 2021 o 14:03
Szkolenie "Potwierdzanie ważności wyników": Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących.Polecam
Jolanta Jolanta z Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży napisał/a 17 lutego 2021 o 12:34
Szkolenie "Potwierdzanie ważności wyników": Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Szkolenie warte polecenia!👍
Sylwia Sylwia z ZLB IMIM PAN napisał/a 17 lutego 2021 o 12:34
Uczestniczyłam w forum laboratoryjne.pl. Szkolenie bardzo ciekawe i rozbudowane. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących. Trochę technicznych problemów wystąpiło i to jeden minus, który zaobserwowałam.
Katarzyna z Gdańska Katarzyna z Gdańska z PUCS Gdynia napisał/a 17 lutego 2021 o 12:29
Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy. W łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Oby więcej takich szkoleń. Gorąco polecam!!!