Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

 

Podziel się opinią!

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne!
Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
9 wpisów.
Ewa Ewa z Instytut Sportu- Państwowy Instytut Badawczy napisał/a 19 listopada 2020 o 15:37:
Moim zdaniem szkolenie bardzo przystępne nie tylko dla chemików-analityków. Bardzo fajny i świeży sposób omówienia parametrów walidacyjnych!!! Bo diabeł tkwi w jakości!!! Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam!!!
Paweł Paweł z geoewer napisał/a 5 października 2020 o 17:47:
Na temat szkolenia: obejmuje małe i duże firmy a także korporacje. Wyczerpuje temat w każdym zakresie, może za mało czasu było żeby się pochylić głębiej nad poszczególnymi zagadnieniami ale sama Prowadząca to na wstępie powiedziała, że wszystkiego w kilka godzin się nie dowiemy. Co nie zmienia faktu, że szkolenie wniosło dla mnie o wiele więcej niż kilka m-cy pracy w corpo w zakresie normy 9001 oraz współtowarzyszącym zasadom. Reasumując: dla mnie bomba, bardzo dobrze wykorzystany czas i środki
Honorata Honorata napisał/a 29 września 2020 o 11:41:
Szkolenie super ! w łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, stąd też na pewno łatwiej by mi było poruszać się w nim i wyobrazić sobie jak to ma funkcjonować, mając do wglądu więcej przykładów np. dokumentacji.
Magdalena Magdalena z ARQUES napisał/a 8 września 2020 o 09:22:
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Było bardzo dobrze zorganizowane pod względem technicznym. Na pewno jeszcze weźmiemy udział. Godne polecenia innym.
Justyna Justyna napisał/a 26 sierpnia 2020 o 08:57:
Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy. Gorąco polecam!
Tomasz Tomasz z GIG napisał/a 25 sierpnia 2020 o 13:58:
Fajnie prowadzone szkolenia. Temat w mojej opinii wyczerpany na sensownych przykładach. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w Państwa szkoleniu.
Aneta Aneta z UG napisał/a 10 lipca 2020 o 16:33:
Stały kontakt z organizatorami oraz obsługą techniczną (szybko i sprawnie odpowiadają na wiadomości). Szkolenie super przygotowane zarówno w kwestiach merytorycznych jak i organizacyjnych. 10/10
Agnieszka Agnieszka napisał/a 10 lipca 2020 o 14:24:
Rzetelnie i dobrze poprowadzone szkolenie. Sporo przykładów z życia wziętych, odpowiedzi na pytania były udzielane na bieżąco. Polecam!
Piotr Piotr z COVET napisał/a 10 lipca 2020 o 13:02:
Ciekawie poprowadzony wykład, wykładowca na bieżąco stara się odpowiadać na pytania uczestników. Niestety brak twarzy wykładowcy na mnie działa zniechęcająco do tego rodzaju wykładu.
Odpowiedź administratora przez: Krzysztof Wołowiec
Prowadzący nasze szkolenia standardowo używają kamery przez cały czas trwania spotkania i są widoczni dla Uczestników, o ile Ci ostatni nie wyłączą obrazu we własnym zakresie. Oto przykład: https://www.youtube.com/watch?v=zcZGgdw7XKU Jakiekolwiek problemy techniczne należy zgłaszać na bieżąco w trakcie szkolenia - zawsze reagujemy.