Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

Udział w szkoleniu DZIAŁANIA KORYGUJĄCE, PRACE NIEZGODNE Z WYMAGANIAMI I ODSTĘPSTWA W ŚWIETLE WYMAGAŃ NORMY PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 był dla mnie ugruntowaniem i przypomnieniem wiedzy. Prowadząca z szeroką wiedzą i doświadczeniem laboratoryjnym, chodź nie jest audytorem PCA. Interesujący sposób przedstawienia tematu.

Małgorzata
Nestle Poland

Bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenie. Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącej szkolenie Pani Moniki Partyka. Dziękuję

Teresa Kordas
Instytut Technologii Paliw i Energii

Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Pełne zaangażowanie oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącej szkolenie Pani Agnieszki. Dziękuję i do następnego razu!

Dorota Karmasz

Czwarte forum, kolejne doskonałe wykłady. Jestem pod wrażeniem przykładów, praktycy-użytkownicy to świetni, zaangażowani prelegenci!

Alicja

Miałem przyjemność uczestniczyć w trzeciej i w czwartej edycji forum. Dziękuję za pomysł, realizację i przekazane treści. Jeśli coś można byłoby udoskonalić, to przekazanie tych treści w krótszym czasie. Często wprowadzenia lub powtórzenia informacji zajmują wiele czasu, a nie wnoszą nic nowego. Nie każde wystąpienie musi trwać 45 minut. Poza tym gratulacje i podziękowania, pozdrawiam.

Darek

4 edycja forum. Profesjonalnie przygotowany webinar. Szeroki zakres tematyczny. Uzyskane informacje przydatne i wartościowe. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.

Grażyna Kamińska-Bach

Miałam przyjemność uczestniczenia w trzeciej edycji forum „Sprawozdanie z badań”. Świetna organizacja, doskonali wykładowcy, masa użytecznych informacji i interesujące przykłady. Jeżeli czegoś brakowało, to tylko krótkiej przerwy, aby uzupełnić zapas herbaty.

Alicja

Polecam szkolenia na laboratoryjnie.pl. Skorzystalam ze szkolenia w formie nagrania, które mogłam odtworzyć w dowolnym momencie. Szkolenie bardzo ciekawe, obejrzałam z miłą chęcią i dowiedziałam się wielu nowych praktycznych rzeczy. Z pewnością wykupię inne szkolenia w tej formie.

Karolina

Cykl szkoleniowy „Akademia Profesjonalisty” jest szczególnie godny polecenia. Każda osoba związana zawodowo z działalnością laboratoryjną znajdzie w tym cyklu coś dla siebie – szeroki zakres tematyczny. Prezentacje przygotowane profesjonalnie. Poszczególne zagadnienia przedstawione w sposób uporządkowany, na bazie najnowszych przepisów oraz praktycznych doświadczeń z zakresu funkcjonowania laboratoriów. Polecam!

Barabra

Bardzo ciekawe szkolenia, doskonale przygotowane merytorycznie; przedstawione w sposób klarowny i inspirujący. Prelegent zwraca uwagę na najważniejsze kwestie, przedstawia możliwości rozwiązania ewentualnych nieścisłości. Serdecznie polecam udział w tych niezwykle wartościowych spotkaniach, które bezsprzecznie podnoszą kompetencje zainteresowanych!

Angelika

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącego szkolenie. Cenne wskazówki prowadzącego do wykorzystania w bieżącej pracy i przy doskonaleniu systemów w firmie.

Tomasz
Bardzo merytorycznie, bardzo dobra organizacja i niezwykła punktualność i terminowość prowadzącego
Jeremiasz

Dziękuję za niezwykle wartościowe szkolenie, prowadzone w przyswajalny i profesjonalny sposób. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych spotkań!

Angelika

Akademia profesjonalisty; wykład: „Narzędzia marketingowe w laboratorium” – bardzo ciekawy wykład, zwracający uwagę na to, jak współpraca między laboratorium i klientem wygląda z perspektywy klienta. Cenne informacje i sugestie, o których czasem można zapomnieć, skupiając się na obowiązkach laboratorium w kontekście spełnienia wymagań akredytacyjnych.

Iwona

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie (1-sze w ramach Akademii Profesjonalisty). Bardzo przejrzyste materiały i precyzyjny, wyczerpujący, płynny sposób omawiania zagadnień. Właściwe tempo prowadzenia prezentacji. Bardzo odpowiada mi udział w szkoleniach weekendowych, ponieważ nie koliduje on z codziennymi obowiązkami w pracy. Czas przeznaczony na jednorazowo na szkolenie jest odpowiednio długi, by przekazać informacje z jakiegoś określonego zakresu tematycznego oraz na tyle krótki, by utrzymać uwagę zogniskowaną na prezentacji. Dziękuję. Już czekam na kolejne spotkanie.

Barbara Wachowicz

Szkolenie : „CZY WYNIK JEST ZGODNY Z KRYTERIUM? OCENA ZGODNOŚCI Z WYMAGANIAMI I ZASADY PODEJMOWANIA DECYZJI” było bardzo profesjonalne, jasne i na wysokim poziomie. Wiedza merytoryczna przekazana odbiorcom potwierdziła doświadczenie i wiedzę Pani prowadzącej. Jest to kolejne szkolenie organizowane przez Laboratoryjnie.pl, w którym uczestniczyłam i po raz kolejny się nie zawiodłam. Czekam na następne!

Alina

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzących szkolenia. Materiały do szkoleń zwięzłe, czytelne, przydatne w codziennej pracy.

Tomasz

Szkolenie mimo, że było darmowym webinarium przeprowadzone było w sposób rzetelny i profesjonalny. Duża dawka informacji, czytelna prezentacja. Mimo problemów technicznych udało się coś z niego wynieść, ale jeśli otrzyma się materiały szkoleniowe na pewno bez problemu przyswoi się wiedzę. Serdecznie polecam!

Aleksandra

Szkolenia prowadzone przez Laboratoryjne.pl są rewelacyjne! Brałam udział już w kilku i nie żałuję. Duża wiedza prowadzących i doświadczenie sprawia, że jakość szkolenia jest na wysokim poziomie. Pozdrawiam

Maria

Szkolenie spełniło moje oczekiwania (początkujący kierownik laboratorium) pod względem merytorycznym. Treść została przekazana w sposób jasny, bez zbędnego przegadania. Dużym plusem było dla mnie przedstawienie konkretnych przykładów optymalizacji procesów.

Dagmara
ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo merytoryczne i profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano informacje. jestem bardzo mile zaskoczona, bo myślałam, ze jak za darmo, to pewnie, co druga wypowiedź to będzie lokowanie produktu. Ale nie! pełna profeska i jeszcze te materiały udostępnione wszystkim. Będę stałym klientem. pozdrawiam Organizatorów

Małgorzata

Forum Laboratoryjne.pl – edycja 2 przybliżyło wymagania dotyczące spójności pomiarowej. Jedna informacja na pewno ustrzegła mnie od niezgodności, bo mamy w laboratorium źle wybrany okres wzorcowania dla miernika drgań. Z każdego spotkania / szkolenia można się czegoś nowego dowiedzieć. Pozdrawiam!

Teresa
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LABORA s.c.

Szkolenie Forum „Zapewnienie ważności wyników badań i wzorcowań w praktyce”, było przeprowadzone bardzo profesjonalne, polecam.

Oleksandr
Szkolenie bardzo przystępne. Dużo rzeczowych informacji, obszerny materiał szkoleniowy i bardzo komunikatywna prowadząca.
Agnieszka
PSSE Mielec
Świetne i profesjonalne szkolenie,Brawo!
Dagmara
Szkolenie o wysokim stopniu merytorycznym, bardzo profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano przydatne informacje.
Agata
Laboratorium DermaPharm

Bardzo dobry wybór prelegentów. Prezentacje ciekawe i zrozumiałe. Gdyby było więcej czasu na pytania i odpowiedzi, to byłoby już całkowicie idealnie.

Barbara

Szkolenie przeprowadzone w jasny i przejrzysty sposób. Prowadzący ciekawie przekazywali najważniejsze informacje. Całość dobrze zorganizowana pod względem technicznym. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Jeśli będę miała możliwość to na pewno kolejny raz wezmę udział. Polecam!

Magdalena
Orlen Laboratorium S.A.
Szkolenie rewelacyjne !
Kamil Kobyliński
IIPM

Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie, przedstawiono w posób przejrzysty realizację wymagań z kilku obszarów działalności. Nieznacznie przekroczono założone ramy czasowe.

Katarzyna
Interesujący temat ciekawie przedstawiony. Polecam!
Anna
Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu

Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób, prezentacje były krótkie, ale konkretne, co pozwoliło się skupić i wyciągnąć z nich potrzebne informacje.

Magdalena
Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Polecam!
Grażyna

Szkolenie w pełni profesjonalne i bardzo interesujące. Prowadzący bardzo kompetentni w swojej dziedzinie. Oby było więcej takich szkoleń

Marzena
Instytut Transportu Samochodowego

Szkolenie „Potwierdzanie ważności wyników”: Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących.Polecam

Anna
PGKiM Tomaszów

Szkolenie „Potwierdzanie ważności wyników”: Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Szkolenie warte polecenia!

Jolanta
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży

Uczestniczyłam w forum laboratoryjne.pl. Szkolenie bardzo ciekawe i rozbudowane. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących. Trochę technicznych problemów wystąpiło i to jeden minus, który zaobserwowałam.

Sylwia
ZLB IMIM PAN

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy. W łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Oby więcej takich szkoleń. Gorąco polecam!!!

Katarzyna
PUCS Gdynia

Pełen profesjonalizm. Polecam!

Rafał

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny! Prowadząca szkolenie w sposób przystępny i interesujący omówiła aspekty związane z kwalifikacją, walidacją i nadzorem nad wyposażeniem. Warto podkreślić ilość materiału poparta przykładami oraz czytelność slajdów (dużo tabel i schematów). Prowadzący przewidział czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości na bieżąco. Wszystkie dokumenty wykorzystywane w trakcie prezentacji zostały udostępnione uczestnikom. Z przyjemnością polecam szkolenia !

Karolina

Szkolenie „Potwierdzanie wyników badań”. 1) Prowadząca niewątpliwie posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. 2) Na bieżąco odpowiadała na pytania uczestników. 3) Warsztat prezenterski wymaga poprawy: 50% przekazu werbalnego prowadzącej nie niosło ze sobą żadnej treści. Częste powtórzenia i dygresje typu „sterowanie jachtem, sterowanie statkiem, sterowanie dowolną jednostką pływającą” nie sprzyjają skupieniu i przyswajaniu wiedzy.

Jakub
Knauf

Na świeżo po szkoleniu „Potwierdzanie ważności wyników”: 1. Prowadząca dobrze przygotowana merytorycznie, na bieżąco odpowiadała na zadawane na czacie pytania. 2. Prezentacja czytelna, nieprzeładowana niepotrzebną treścią, z elementami humorystycznymi. 3/ Temat podany w sposób umożliwiający jego zrozumienie osobom, które zaczynają swoją przygodę z procesem potwierdzania ważności wyników oraz uporządkowanie i utrwalenie wiedzy osobom, które proces ten już realizują. 4/ Nam w laboratorium pomogło podjąć decyzję o wprowadzeniu nowego wydania formularza „Potwierdzanie ważności wyników” uwzględniającego wszystkie punkty normy – do rozważenia i przeanalizowania, niekoniecznie wymagających spełnienia. Szkolenie warte polecenia! Zdecydowanie polecam!

Dagmara
ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o.

Moim zdaniem szkolenie bardzo przystępne nie tylko dla chemików-analityków. Bardzo fajny i świeży sposób omówienia parametrów walidacyjnych!!! Bo diabeł tkwi w jakości!!! Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam!!!

Na temat szkolenia: obejmuje małe i duże firmy a także korporacje. Wyczerpuje temat w każdym zakresie, może za mało czasu było żeby się pochylić głębiej nad poszczególnymi zagadnieniami ale sama Prowadząca to na wstępie powiedziała, że wszystkiego w kilka godzin się nie dowiemy. Co nie zmienia faktu, że szkolenie wniosło dla mnie o wiele więcej niż kilka m-cy pracy w corpo w zakresie normy 9001 oraz współtowarzyszącym zasadom. Reasumując: dla mnie bomba, bardzo dobrze wykorzystany czas i środki

Paweł

Szkolenie super ! w łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, stąd też na pewno łatwiej by mi było poruszać się w nim i wyobrazić sobie jak to ma funkcjonować, mając do wglądu więcej przykładów np. dokumentacji.

Honorata

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Było bardzo dobrze zorganizowane pod względem technicznym. Na pewno jeszcze weźmiemy udział. Godne polecenia innym.

Magdalena
ARQUES

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy. Gorąco polecam!

Justyna

Fajnie prowadzone szkolenia. Temat w mojej opinii wyczerpany na sensownych przykładach. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w Państwa szkoleniu.

Tomasz
GIG

Stały kontakt z organizatorami oraz obsługą techniczną (szybko i sprawnie odpowiadają na wiadomości). Szkolenie super przygotowane zarówno w kwestiach merytorycznych jak i organizacyjnych. 10/10

Aneta

Rzetelnie i dobrze poprowadzone szkolenie. Sporo przykładów z życia wziętych, odpowiedzi na pytania były udzielane na bieżąco. Polecam!

Agnieszka