Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

Opinia dotyczy szkolenia „POMIAR WYDATKU ENERGETYCZNEGO NA STANOWISKACH PRACY. METODA POMIARU BEZPOŚREDNIEGO Z UŻYCIEM MIERNIKA MWE 1”
Niestety po raz pierwszy muszę wypowiedzieć się negatywnie na temat szkolenia.
1. Szkolenie było przewidziane na 7 godzin, a tematyka jest obszerna i ciekawa. Z tych 7 godzin, pierwsze dwie, Prowadzący czytał nam przepisy prawne, w których jest mowa o wydatku energetycznym. DWIE godziny! Po 20 minutach chyba wszyscy mieli dosyć, a można było krótko podsumować te przepisy, a nie je czytać.
2. W materiałach szkoleniowych Prowadzący skopiował wiele informacji ze strony CIOP i też je cytował, często odsyłając do strony Instytutu. Nie bardzo mogliśmy zrozumieć dlaczego?
3. Niestety na żadne problematyczne pytanie nie uzyskaliśmy odpowiedzi, Prowadzący unikał trudnych pytań i sugerował odpowiedź po szkoleniu, w formie kontaktu mailowego. Odpowiedzi udzielał tylko na pytania łatwe.
4. Dużo czasu poświęcono w trakcie szkolenia na pomiar czasu trwania czynności, który ostatecznie nie jest AŻ tak istotny w badaniach wydatku energetycznego, tym bardziej, że jest to dana dostarczona przez klienta, za którą laboratorium nie ponosi odpowiedzialności.
5. Mnóstwo wstawek ogólnych, dotyczących wymagań normy 17025, które jak rozumiem miały wspomóc wykład, ale ostatecznie zdominowały cały przekaz i było mało wydatku w wydatku.
Ogólnie jestem mocno rozczarowany szkoleniem i jest to pierwsze rozczarowanie, a uczestniczyłem już w bardzo wielu szkoleniach i zawsze byłem zadowolony.

Jan

Szkolenie „POMIAR WYDATKU ENERGETYCZNEGO NA STANOWISKACH PRACY” to kolejne dobrze przygotowane szkolenie laboratoryjnie.pl w którym brałam udział. Polecam

Marta

To kolejne Forum organizowane przez portal Laboratoryjne.pl, w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Zarówno tym razem , jak poprzednio, było bardzo rzeczowo, na temat , treści merytorycznie bardzo przyjemne do wysłuchania, należy się także pochwała dla organizacji samego przebiegu spotkania . Serdecznie pozdrawiam!

Marta Czekała
Metalurgia S. A.

Zdążyłam się już przyzwyczaić, że organizowane kolejne edycje Forum są ciekawe i profesjonalnie zorganizowane. Tym razem również byłam pod ogromnym wrażeniem sprawnej organizacji i wystąpień prelegentów. Temat badań biegłości był ciekawie przedstawiony.

Aneta
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Zielonej Górze

Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenia i dobrze dobrane grono prelegentów. Polecam

Bolesław Kalukin
Instytut Badawczy Inżynierii Lądowej Alpha-Laboratory

Bardzo merytoryczne i przydatne szkolenie. Prelegenci przedstawili swoje doświadczenia z badaniami biegłości w sposób zrozumiały i równie dobrze odpowiadali na zadane pytania, rozwiewając wątpliwości. Na pewno będę brała jeszcze udział.

Agnieszka Plis
"Energopomiar" Sp. z o.o.

Bardzo sprawnie przeprowadzone forum z interesującymi prelegentami. Zdecydowanie godne polecenia w środowisku laboratoryjnym, będę oczekiwać na kolejne edycje.

Joanna Antolak
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii

Bardzo interesujące szkolenie, prelegenci z dużym doświadczeniem i wiedzą, dobrze zorganizowane

Ewelina

Bardzo interesujące szkolenie

Monika
Gdańskie Wodociągi S.A.

Szkolenie dobrze przygotowane merytorycznie. Do wykorzystania w bieżącej pracy. Pozdrawiam i dziękuje.

Anna Łaszczyk-Kamińska

Tematyka spotkania ogólna (zgodnie z założeniem), ale poruszająca czasami zapomniane lub pomijane aspekty dotyczące pracy i prawidłowego funkcjonowania akredytowanego (i nie tylko) laboratorium. Pomimo wieloletniego doświadczenia zawodowego mogę stwierdzić, że szkolenie wniosło wartość dodaną. Dziękuję 😉

Joanna P.

Bardzo fajne szkolenie, zebrane istotne rzeczy w jedną całość . Czasami w codziennej rutynie zapomina się o niektórych faktach a tu miło sobie wszystko odświeżyć . Prelegent idealny bez zająknięcia , pełen profesjonalizm .
Dziękuję jeszcze raz za możliwość skorzystania ze szkolenia.

Urszula Sikorska-Knura
PGKiM Sp z o.o. w Tomaszowie Lubelskim

Spotkanie uważam za bardzo owocne dla mnie. Obszerna wiedza w tym zakresie była przedstawiona bardzo ciekawie w tak krótkim czasie.

Halina Górzyńska

Przygotowany prowadzący, czytelna prezentacja oraz istotne informacje.

Renata Cichos-Kabut

Bardzo dobre szkolenie. Dziękuję za zaproszenie.

Dominika M
HSW- Wodociągi Sp. z o.o.

Szkolenia organizowane przez laboratoryjnie.pl stoją zawsze na wysokim poziomie i uczestniczyłam już w kilku z nich. Treści merytoryczne przekazywane są świetnie i bardzo dobrze obrazowane konkretnymi przykładami, tak więc można uzupełnić swoją wiedzę i wiele aspektów analitycznych lepiej zrozumieć.
Jedyną uwagą jaka nasuwa mi się po ostatnich dwóch szkoleniach (z zarządzania wyposażeniem i z krzywej kalibracyjnej) to poświęcanie zbyt dużej uwagi wstępowi, w którym mało jest przekazywanej nowej wiedzy, np. w trwającym 75 min szkoleniu dotyczącym krzywej kalibracyjnej pierwsze 30 min było bardzo ogólnym wprowadzeniem do pracy laboratoryjnej i jedynie 45 min dotyczyło zasadniczego tematu szkolenia. Pozostawia to pewien niedosyt, ponieważ Pani prowadząca szkolenie świetnie przekazuje wiedzę i zabrakło czasu na zadanie pytań, co wydaje mi się bardzo ważnym punktem każdego szkolenia.
Proponuję aby może w przyszłości zostawiać zawsze ostatnich 15 min na pytania uczestników i aby szkolenia były dłuższe niż 75 min, wtedy będzie czas i na wprowadzenie i na pytania.
Niezależnie od moich uwag uważam że szkolenia organizowane przez laboratoryjnie.pl są świetne merytorycznie i praktycznie, a proces ich organizacji jest bardzo profesjonalny, dlatego polecam je wszystkim zainteresowanym.

Joanna Klepacka
Katedra Towaroznawstwa i Badań Żywności, Wydział Nauki o Żywności, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

To już kolejne Forum Laboratoryjne.pl w którym miałam przyjemność uczestniczyć. Mimo napiętego grafiku i wielu prezentacji, uzyskana wiedza będzie bardzo pomocna w prowadzeniu dokumentacji w Laboratoriach Akredytowanych. Szczególnie istotne dla mnie były informacje przekazane przez panią Martę oraz pana Pawła. Prezentacje online w formie webinariów to strzał w dziesiątkę, bardzo łatwo znaleźć czas na to, by móc uczestniczyć w szkoleniu i dyskusji. Serdecznie polecam szkolenia w Laboratoryjne.pl. Czekam na kolejne edycje z tego cyklu.

Pozdrawiam,
Sylwia Terlicka
Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej
Polska Akademia Nauk w Krakowie

Sylwia Terlicka
IMIM PAN

Jak zawsze bardzo interesujące i przydatne szkolenie.
Dziękuję

Alina Dembicka-Łaga
PGZ Stocznia Wojenna

Cyfryzacja i podejście „data driven” w laboratorium niezwykle istotny temat. Dziękuję za możliwość uczestniczenia.

Paulina

Szkolenie zrealizowany w kompaktowy sposób. Poruszone zostały niezbędne informacje dot. wymagań jakościowych w laboratorium.

Joanna Michalska
Instytut Badań i Rozowoju Motoryzacji BOSMAL Sp. z o.o.

Dziękuję za interesujące szkolenie, serdecznie polecam

Ewa Twardosz
Instytut Badawczy Dróg i Mostów

Bardzo profesjonalne i ciekawe wykłady połączone z praktycznymi przykładami oraz bardzo dobra organizacja forum.

Jolanta Szymczak
Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy, Zakład Badania Bezpieczeństwa Żywności

Dobrze poprowadzone spotkanie. Prezentacje krótkie, ale treściwe. Fajnie, że były dla siebie uzupełnieniem.
Jedyny minus, to brak chociaż jednej, higienicznej przerwy.

Wiktoria Kwaśniewska
ZAKLADY POMIAROWO-BADAWCZE ENERGETYKI ENERGOPOMIAR SPOLKA Z O.O.

Bardzo rzeczowe przedstawienie problematyki. Wyczerpujące odpowiedzi na zadawane pytania.

Iwona Klugiewicz
Głowny Inspektorat Ochrony Środowiska

Bardzo ciekawa prezentacja dot nadzoru nad dokumentami, spójność pomiarów masy w laboratorium po redefinicji kilograma oraz dane w laboratorium a wydajność pracy. Natomiast zarządzanie laboratorium za pomocą wskaźników procesowych i dane w laboratorium – szanse czy ryzyko – prezentacja dość nie ciekawa.
Ogólnie – czekam na kolejne edycje.
Pozdrawiam

Izabela Dąbrowska - Strojek
PGK Sp. z o. o. Lubartów

Miałam okazję niejednokrotnie uczestniczyć w spotkaniach organizowanych przez Laboratoryjnie.pl – zarówno w szkoleniach płatnych jak i seminariach bezpłatnych. Prezentowane tematy są bardzo dobrze przygotowane, spotkania są treściwe i merytoryczne. Bardzo dziękuję za Państwa zaangażowanie i ogromną dawkę wiedzy! Zdecydowanie będę polecać 🙂

Natalia L

Prowadzący bardzo dobrze przygotowani, bogate doświadczenie zawodowe. Informacje przekazane zostały ww praktyczny sposób. Szkolenie było ciekawe, dostarczyło mi nowej wiedzy, którą wykorzystam w praktyce. Interesująca tematyka, ciekawy sposób prowadzenia, doskonałe reagowanie osoby prowadzącej na potrzeby grupy.

Wioletta Smoleń
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W BRZOZOWIE

Bardzo ciekawe szkolenie. Prelegenci przedstawiali temat w bardzo profesjonalny a jednocześnie przystępny sposób. Prezentacje do poszczególnych tematów bardzo przejrzyste.

Małgorzata Opasiak
PWiK Sp. z o.o. Laboratorium Badań Środowiskowych

Treści bardzo przydatne, przejrzyste i rzetelne. Pod koniec szkolenia występowały zakłócenia – zacinanie wideo i głosu. Po czasie ustąpiły.

Małgorzata Chmielewska

Bardzo ciekawe szkolenie. Czekamy na kolejną edycję.

Agnieszka Rybak
FLUKAR SP. Z O. O

Zostały poruszone bardzo ciekawe kwestie w optymalnym czasie dla słuchacza. W przyszłości chętnie będę uczestniczyć w kolejnych takich spotkaniach.

Kinga Saczka
HPC POLGEOL S.A.

Szkolenie przeprowadzone na najwyższym poziomie. Tematyka odpowiadająca potrzebom wielu akredytowanych laboratoriów.

Marta
PSSE w Łodzi

Witam,
Szkolenie bardzo merytoryczne. Dziękuję, że takie szkolenia robicie on-line i są również bezpłatne.
W naszym Laboratorium zawsze bardzo wysoko ocenialiśmy prowadzone przez Państwa szkolenia.
z poważaniem

Marek Sumiła
Instytut Kolejnictwa

Ciekawy dobór tematów, aktualne problemy i codzienność laboratoryjna. Dziękuję za możliwość uczestniczenia.

Monika Żyro-Ostrowska
MWiK w Bydgoszczy - sp. z o.o.

Drugie forum w którym uczesniczę. Bardzo dobra inicjatywa. Dziękuję za spotkanie i liczę na kolejne. Połączenie i obsługa spotkania bardzo dobra.

Małgorzata Nowińska

Ciekawe i wartościowe wykłady.
Dziękuję.

Jowita Oleszak
Niezależne Laboratorium Badawcze STANLAB Sp. z o.o.

Bardzo ciekawy pomysł wymiany doświadczeń. Proszę o kontynuację.

Iwona

Ciekawe treści, dla mnie szczególnie część Pni Moniki Partyki

Aleksandra

Bardzo merytorycznie, bardzo dobra organizacja i niezwykła punktualność i terminowość prowadzącego.

Łukasz

Nie mam zastrzeżeń. Informacje zebrane w jeden blok tematyczny, dobrze zorganizowane i ciekawie poprowadzone. Dziękuję.

Renata Cichos-Kabut

Format spotkania bardzo mi odpowiada. Tematyka interesująca, a jednocześnie prowadzący z „najwyższej półki”, co jest bardzo istotne dla odbiorcy poszukującego przydatnych i użytecznych informacji, które może wykorzystać w laboratorium do doskonalenia systemu zarządzania i działalności laboratoryjnej. Dziękuję!

Joanna
UOKiK

Udział w szkoleniu DZIAŁANIA KORYGUJĄCE, PRACE NIEZGODNE Z WYMAGANIAMI I ODSTĘPSTWA W ŚWIETLE WYMAGAŃ NORMY PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 był dla mnie ugruntowaniem i przypomnieniem wiedzy. Prowadząca z szeroką wiedzą i doświadczeniem laboratoryjnym, chodź nie jest audytorem PCA. Interesujący sposób przedstawienia tematu.

Małgorzata
Nestle Poland

Bardzo profesjonalnie prowadzone szkolenie. Ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącej szkolenie Pani Moniki Partyka. Dziękuję

Teresa Kordas
Instytut Technologii Paliw i Energii

Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Pełne zaangażowanie oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącej szkolenie Pani Agnieszki. Dziękuję i do następnego razu!

Dorota Karmasz

Czwarte forum, kolejne doskonałe wykłady. Jestem pod wrażeniem przykładów, praktycy-użytkownicy to świetni, zaangażowani prelegenci!

Alicja

Miałem przyjemność uczestniczyć w trzeciej i w czwartej edycji forum. Dziękuję za pomysł, realizację i przekazane treści. Jeśli coś można byłoby udoskonalić, to przekazanie tych treści w krótszym czasie. Często wprowadzenia lub powtórzenia informacji zajmują wiele czasu, a nie wnoszą nic nowego. Nie każde wystąpienie musi trwać 45 minut. Poza tym gratulacje i podziękowania, pozdrawiam.

Darek

4 edycja forum. Profesjonalnie przygotowany webinar. Szeroki zakres tematyczny. Uzyskane informacje przydatne i wartościowe. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.

Grażyna Kamińska-Bach

Miałam przyjemność uczestniczenia w trzeciej edycji forum „Sprawozdanie z badań”. Świetna organizacja, doskonali wykładowcy, masa użytecznych informacji i interesujące przykłady. Jeżeli czegoś brakowało, to tylko krótkiej przerwy, aby uzupełnić zapas herbaty.

Alicja

Polecam szkolenia na laboratoryjnie.pl. Skorzystalam ze szkolenia w formie nagrania, które mogłam odtworzyć w dowolnym momencie. Szkolenie bardzo ciekawe, obejrzałam z miłą chęcią i dowiedziałam się wielu nowych praktycznych rzeczy. Z pewnością wykupię inne szkolenia w tej formie.

Karolina

Cykl szkoleniowy „Akademia Profesjonalisty” jest szczególnie godny polecenia. Każda osoba związana zawodowo z działalnością laboratoryjną znajdzie w tym cyklu coś dla siebie – szeroki zakres tematyczny. Prezentacje przygotowane profesjonalnie. Poszczególne zagadnienia przedstawione w sposób uporządkowany, na bazie najnowszych przepisów oraz praktycznych doświadczeń z zakresu funkcjonowania laboratoriów. Polecam!

Barabra

Bardzo ciekawe szkolenia, doskonale przygotowane merytorycznie; przedstawione w sposób klarowny i inspirujący. Prelegent zwraca uwagę na najważniejsze kwestie, przedstawia możliwości rozwiązania ewentualnych nieścisłości. Serdecznie polecam udział w tych niezwykle wartościowych spotkaniach, które bezsprzecznie podnoszą kompetencje zainteresowanych!

Angelika

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącego szkolenie. Cenne wskazówki prowadzącego do wykorzystania w bieżącej pracy i przy doskonaleniu systemów w firmie.

Tomasz
Bardzo merytorycznie, bardzo dobra organizacja i niezwykła punktualność i terminowość prowadzącego
Jeremiasz

Dziękuję za niezwykle wartościowe szkolenie, prowadzone w przyswajalny i profesjonalny sposób. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych spotkań!

Angelika

Akademia profesjonalisty; wykład: „Narzędzia marketingowe w laboratorium” – bardzo ciekawy wykład, zwracający uwagę na to, jak współpraca między laboratorium i klientem wygląda z perspektywy klienta. Cenne informacje i sugestie, o których czasem można zapomnieć, skupiając się na obowiązkach laboratorium w kontekście spełnienia wymagań akredytacyjnych.

Iwona

Dziękuję za dzisiejsze spotkanie (1-sze w ramach Akademii Profesjonalisty). Bardzo przejrzyste materiały i precyzyjny, wyczerpujący, płynny sposób omawiania zagadnień. Właściwe tempo prowadzenia prezentacji. Bardzo odpowiada mi udział w szkoleniach weekendowych, ponieważ nie koliduje on z codziennymi obowiązkami w pracy. Czas przeznaczony na jednorazowo na szkolenie jest odpowiednio długi, by przekazać informacje z jakiegoś określonego zakresu tematycznego oraz na tyle krótki, by utrzymać uwagę zogniskowaną na prezentacji. Dziękuję. Już czekam na kolejne spotkanie.

Barbara Wachowicz

Szkolenie : „CZY WYNIK JEST ZGODNY Z KRYTERIUM? OCENA ZGODNOŚCI Z WYMAGANIAMI I ZASADY PODEJMOWANIA DECYZJI” było bardzo profesjonalne, jasne i na wysokim poziomie. Wiedza merytoryczna przekazana odbiorcom potwierdziła doświadczenie i wiedzę Pani prowadzącej. Jest to kolejne szkolenie organizowane przez Laboratoryjnie.pl, w którym uczestniczyłam i po raz kolejny się nie zawiodłam. Czekam na następne!

Alina

Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzących szkolenia. Materiały do szkoleń zwięzłe, czytelne, przydatne w codziennej pracy.

Tomasz

Szkolenie mimo, że było darmowym webinarium przeprowadzone było w sposób rzetelny i profesjonalny. Duża dawka informacji, czytelna prezentacja. Mimo problemów technicznych udało się coś z niego wynieść, ale jeśli otrzyma się materiały szkoleniowe na pewno bez problemu przyswoi się wiedzę. Serdecznie polecam!

Aleksandra

Szkolenia prowadzone przez Laboratoryjne.pl są rewelacyjne! Brałam udział już w kilku i nie żałuję. Duża wiedza prowadzących i doświadczenie sprawia, że jakość szkolenia jest na wysokim poziomie. Pozdrawiam

Maria

Szkolenie spełniło moje oczekiwania (początkujący kierownik laboratorium) pod względem merytorycznym. Treść została przekazana w sposób jasny, bez zbędnego przegadania. Dużym plusem było dla mnie przedstawienie konkretnych przykładów optymalizacji procesów.

Dagmara
ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o.

Szkolenie bardzo merytoryczne i profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano informacje. jestem bardzo mile zaskoczona, bo myślałam, ze jak za darmo, to pewnie, co druga wypowiedź to będzie lokowanie produktu. Ale nie! pełna profeska i jeszcze te materiały udostępnione wszystkim. Będę stałym klientem. pozdrawiam Organizatorów

Małgorzata

Forum Laboratoryjne.pl – edycja 2 przybliżyło wymagania dotyczące spójności pomiarowej. Jedna informacja na pewno ustrzegła mnie od niezgodności, bo mamy w laboratorium źle wybrany okres wzorcowania dla miernika drgań. Z każdego spotkania / szkolenia można się czegoś nowego dowiedzieć. Pozdrawiam!

Teresa
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LABORA s.c.

Szkolenie Forum „Zapewnienie ważności wyników badań i wzorcowań w praktyce”, było przeprowadzone bardzo profesjonalne, polecam.

Oleksandr
Szkolenie bardzo przystępne. Dużo rzeczowych informacji, obszerny materiał szkoleniowy i bardzo komunikatywna prowadząca.
Agnieszka
PSSE Mielec
Świetne i profesjonalne szkolenie,Brawo!
Dagmara
Szkolenie o wysokim stopniu merytorycznym, bardzo profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano przydatne informacje.
Agata
Laboratorium DermaPharm

Bardzo dobry wybór prelegentów. Prezentacje ciekawe i zrozumiałe. Gdyby było więcej czasu na pytania i odpowiedzi, to byłoby już całkowicie idealnie.

Barbara

Szkolenie przeprowadzone w jasny i przejrzysty sposób. Prowadzący ciekawie przekazywali najważniejsze informacje. Całość dobrze zorganizowana pod względem technicznym. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Jeśli będę miała możliwość to na pewno kolejny raz wezmę udział. Polecam!

Magdalena
Orlen Laboratorium S.A.
Szkolenie rewelacyjne !
Kamil Kobyliński
IIPM

Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie, przedstawiono w posób przejrzysty realizację wymagań z kilku obszarów działalności. Nieznacznie przekroczono założone ramy czasowe.

Katarzyna
Interesujący temat ciekawie przedstawiony. Polecam!
Anna
Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu

Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób, prezentacje były krótkie, ale konkretne, co pozwoliło się skupić i wyciągnąć z nich potrzebne informacje.

Magdalena
Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Polecam!
Grażyna

Szkolenie w pełni profesjonalne i bardzo interesujące. Prowadzący bardzo kompetentni w swojej dziedzinie. Oby było więcej takich szkoleń

Marzena
Instytut Transportu Samochodowego

Szkolenie „Potwierdzanie ważności wyników”: Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących.Polecam

Anna
PGKiM Tomaszów

Szkolenie „Potwierdzanie ważności wyników”: Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Szkolenie warte polecenia!

Jolanta
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży

Uczestniczyłam w forum laboratoryjne.pl. Szkolenie bardzo ciekawe i rozbudowane. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących. Trochę technicznych problemów wystąpiło i to jeden minus, który zaobserwowałam.

Sylwia
ZLB IMIM PAN

Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy. W łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Oby więcej takich szkoleń. Gorąco polecam!!!

Katarzyna
PUCS Gdynia

Pełen profesjonalizm. Polecam!

Rafał

Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny! Prowadząca szkolenie w sposób przystępny i interesujący omówiła aspekty związane z kwalifikacją, walidacją i nadzorem nad wyposażeniem. Warto podkreślić ilość materiału poparta przykładami oraz czytelność slajdów (dużo tabel i schematów). Prowadzący przewidział czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości na bieżąco. Wszystkie dokumenty wykorzystywane w trakcie prezentacji zostały udostępnione uczestnikom. Z przyjemnością polecam szkolenia !

Karolina

Szkolenie „Potwierdzanie wyników badań”. 1) Prowadząca niewątpliwie posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. 2) Na bieżąco odpowiadała na pytania uczestników. 3) Warsztat prezenterski wymaga poprawy: 50% przekazu werbalnego prowadzącej nie niosło ze sobą żadnej treści. Częste powtórzenia i dygresje typu „sterowanie jachtem, sterowanie statkiem, sterowanie dowolną jednostką pływającą” nie sprzyjają skupieniu i przyswajaniu wiedzy.

Jakub
Knauf

Na świeżo po szkoleniu „Potwierdzanie ważności wyników”: 1. Prowadząca dobrze przygotowana merytorycznie, na bieżąco odpowiadała na zadawane na czacie pytania. 2. Prezentacja czytelna, nieprzeładowana niepotrzebną treścią, z elementami humorystycznymi. 3/ Temat podany w sposób umożliwiający jego zrozumienie osobom, które zaczynają swoją przygodę z procesem potwierdzania ważności wyników oraz uporządkowanie i utrwalenie wiedzy osobom, które proces ten już realizują. 4/ Nam w laboratorium pomogło podjąć decyzję o wprowadzeniu nowego wydania formularza „Potwierdzanie ważności wyników” uwzględniającego wszystkie punkty normy – do rozważenia i przeanalizowania, niekoniecznie wymagających spełnienia. Szkolenie warte polecenia! Zdecydowanie polecam!

Dagmara
ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o.

Moim zdaniem szkolenie bardzo przystępne nie tylko dla chemików-analityków. Bardzo fajny i świeży sposób omówienia parametrów walidacyjnych!!! Bo diabeł tkwi w jakości!!! Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam!!!

Na temat szkolenia: obejmuje małe i duże firmy a także korporacje. Wyczerpuje temat w każdym zakresie, może za mało czasu było żeby się pochylić głębiej nad poszczególnymi zagadnieniami ale sama Prowadząca to na wstępie powiedziała, że wszystkiego w kilka godzin się nie dowiemy. Co nie zmienia faktu, że szkolenie wniosło dla mnie o wiele więcej niż kilka m-cy pracy w corpo w zakresie normy 9001 oraz współtowarzyszącym zasadom. Reasumując: dla mnie bomba, bardzo dobrze wykorzystany czas i środki

Paweł

Szkolenie super ! w łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Nie mam żadnego doświadczenia w tym temacie, stąd też na pewno łatwiej by mi było poruszać się w nim i wyobrazić sobie jak to ma funkcjonować, mając do wglądu więcej przykładów np. dokumentacji.

Honorata

Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny. Było bardzo dobrze zorganizowane pod względem technicznym. Na pewno jeszcze weźmiemy udział. Godne polecenia innym.

Magdalena
ARQUES

Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Bardzo dobre przygotowanie zarówno organizacyjne, jak i merytoryczne. Przemiła atmosfera oraz profesjonalizm wykładowcy. Gorąco polecam!

Justyna

Fajnie prowadzone szkolenia. Temat w mojej opinii wyczerpany na sensownych przykładach. Bardzo się cieszę, że mogłem uczestniczyć w Państwa szkoleniu.

Tomasz
GIG

Stały kontakt z organizatorami oraz obsługą techniczną (szybko i sprawnie odpowiadają na wiadomości). Szkolenie super przygotowane zarówno w kwestiach merytorycznych jak i organizacyjnych. 10/10

Aneta

Rzetelnie i dobrze poprowadzone szkolenie. Sporo przykładów z życia wziętych, odpowiedzi na pytania były udzielane na bieżąco. Polecam!

Agnieszka