Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

 

Podziel się opinią!

 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne!
Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
51 wpisów.
Dorota Karmasz Dorota Karmasz z Warszawa napisał/a 23 listopada 2022 o 09:05
Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Pełne zaangażowanie oraz ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącej szkolenie Pani Agnieszki. Dziękuję i do następnego razu:)
Alicja Alicja z Wrocław napisał/a 25 sierpnia 2022 o 11:15
Czwarte forum, kolejne doskonałe wykłady. Jestem pod wrażeniem przykładów, praktycy-użytkownicy to świetni, zaangażowani prelegenci!
Darek Darek napisał/a 23 sierpnia 2022 o 14:27
Miałem przyjemność uczestniczyć w trzeciej i w czwartej edycji forum. Dziękuję za pomysł, realizację i przekazane treści. Jeśli coś można byłoby udoskonalić, to przekazanie tych treści w krótszym czasie. Często wprowadzenia lub powtórzenia informacji zajmują wiele czasu, a nie wnoszą nic nowego. Nie każde wystąpienie musi trwać 45 minut. Poza tym gratulacje i podziękowania, pozdrawiam.
Grażyna Kamińska-Bach Grażyna Kamińska-Bach z Gliwice napisał/a 23 sierpnia 2022 o 14:20
4 edycja forum. Profesjonalnie przygotowany webinar. Szeroki zakres tematyczny. Uzyskane informacje przydatne i wartościowe. Dziękuję za możliwość uczestnictwa.
Alicja Alicja z Wrocław napisał/a 5 marca 2022 o 13:36
Miałam przyjemność uczestniczenia w trzeciej edycji forum "Sprawozdanie z badań". Świetna organizacja, doskonali wykładowcy, masa użytecznych informacji i interesujące przykłady. Jeżeli czegoś brakowało, to tylko krótkiej przerwy, aby uzupełnić zapas herbaty.
Karolina Karolina z Głogów napisał/a 26 stycznia 2022 o 18:56
Polecam szkolenia na laboratoryjnie.pl. Skorzystalam ze szkolenia w formie nagrania, które mogłam odtworzyć w dowolnym momencie. Szkolenie bardzo ciekawe, obejrzałam z miłą chęcią i dowiedziałam się wielu nowych praktycznych rzeczy. Z pewnością wykupię inne szkolenia w tej formie.
Angelika Becht Angelika Becht z Łódź napisał/a 14 grudnia 2021 o 07:32
Serdecznie polecam szkolenia realizowane przez laboratoryjnie.pl. Ogrom wiedzy i informacji związany z branżą przekazywany w sposób jasny, klarowny i uporządkowany. Szczególnie polecam cykl szkoleniowy "Akademii Profesjonalisty". Wyrazy uznania dla prelegentów 🙂 Szkolenia obejmują szeroką problematykę związaną z pracą w laboratorium, poruszają wiele istotnych zagadnień, omawiane przepisy poparte są doświadczeniami praktycznymi. Każdy kto chce poszerzyć swoje kompetencje znajdzie tam coś dla siebie.
Barbara Wachowicz Barbara Wachowicz napisał/a 11 grudnia 2021 o 17:38
Cykl szkoleniowy "Akademia Profesjonalisty" jest szczególnie godny polecenia. Każda osoba związana zawodowo z działalnością laboratoryjną znajdzie w tym cyklu coś dla siebie - szeroki zakres tematyczny. Prezentacje przygotowane profesjonalnie. Poszczególne zagadnienia przedstawione w sposób uporządkowany, na bazie najnowszych przepisów oraz praktycznych doświadczeń z zakresu funkcjonowania laboratoriów. Polecam!
Angelika Becht Angelika Becht z Łódź napisał/a 4 grudnia 2021 o 14:30
Bardzo ciekawe szkolenia, doskonale przygotowane merytorycznie; przedstawione w sposób klarowny i inspirujący. Prelegent zwraca uwagę na najważniejsze kwestie, przedstawia możliwości rozwiązania ewentualnych nieścisłości. Serdecznie polecam udział w tych niezwykle wartościowych spotkaniach, które bezsprzecznie podnoszą kompetencje zainteresowanych 🙂
Tomasz Tomasz z Gliwice napisał/a 3 grudnia 2021 o 11:22
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzącego szkolenie. Cenne wskazówki prowadzącego do wykorzystania w bieżącej pracy i przy doskonaleniu systemów w firmie.
Jeremiasz Jeremiasz z z Legnica napisał/a 5 listopada 2021 o 16:09
Bardzo merytorycznie, bardzo dobra organizacja i niezwykła punktualność i terminowość prowadzącego
Angelika Becht Angelika Becht z Łódź napisał/a 9 października 2021 o 13:37
Dziękuję za niezwykle wartościowe szkolenie, prowadzone w przyswajalny i profesjonalny sposób. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych spotkań 🙂
Iwona Iwona z Grójec napisał/a 2 października 2021 o 13:34
Akademia profesjonalisty; wykład: "Narzędzia marketingowe w laboratorium" - bardzo ciekawy wykład, zwracający uwagę na to, jak współpraca między laboratorium i klientem wygląda z perspektywy klienta. Cenne informacje i sugestie, o których czasem można zapomnieć, skupiając się na obowiązkach laboratorium w kontekście spełnienia wymagań akredytacyjnych.
Barbara Wachowicz Barbara Wachowicz napisał/a 2 października 2021 o 13:31
Dziękuję za dzisiejsze spotkanie (1-sze w ramach Akademii Profesjonalisty). Bardzo przejrzyste materiały i precyzyjny, wyczerpujący, płynny sposób omawiania zagadnień. Właściwe tempo prowadzenia prezentacji. Bardzo odpowiada mi udział w szkoleniach weekendowych, ponieważ nie koliduje on z codziennymi obowiązkami w pracy. Czas przeznaczony na jednorazowo na szkolenie jest odpowiednio długi, by przekazać informacje z jakiegoś określonego zakresu tematycznego oraz na tyle krótki, by utrzymać uwagę zogniskowaną na prezentacji. Dziękuję. Już czekam na kolejne spotkanie.
Alina Alina z Gdynia napisał/a 16 sierpnia 2021 o 09:51
Szkolenie : „CZY WYNIK JEST ZGODNY Z KRYTERIUM? OCENA ZGODNOŚCI Z WYMAGANIAMI I ZASADY PODEJMOWANIA DECYZJI” było bardzo profesjonalne, jasne i na wysokim poziomie. Wiedza merytoryczna przekazana odbiorcom potwierdziła doświadczenie i wiedzę Pani prowadzącej. Jest to kolejne szkolenie organizowane przez Laboratoryjnie.pl, w którym uczestniczyłam i po raz kolejny się nie zawiodłam. Czekam na następne!
Tomasz Tomasz napisał/a 13 sierpnia 2021 o 13:27
Szkolenia na bardzo wysokim poziomie. Duża wiedza teoretyczna i praktyczna prowadzących szkolenia. Materiały do szkoleń zwięzłe, czytelne, przydatne w codziennej pracy.
Aleksandra Aleksandra z Wrocław napisał/a 13 sierpnia 2021 o 10:37
Szkolenie mimo, że było darmowym webinarium przeprowadzone było w sposób rzetelny i profesjonalny. Duża dawka informacji, czytelna prezentacja. Mimo problemów technicznych udało się coś z niego wynieść, ale jeśli otrzyma się materiały szkoleniowe na pewno bez problemu przyswoi się wiedzę. Serdecznie polecam 🙂
Maria Maria napisał/a 27 lipca 2021 o 09:21
Szkolenia prowadzone przez Laboratoryjne.pl są rewelacyjne! Brałam udział już w kilku i nie żałuję. Duża wiedza prowadzących i doświadczenie sprawia, że jakość szkolenia jest na wysokim poziomie. Pozdrawiam
Dagmara Dagmara z ŚPWiK Świdnica Sp. z o.o. napisał/a 31 maja 2021 o 20:45
Szkolenie spełniło moje oczekiwania (początkujący kierownik laboratorium) pod względem merytorycznym. Treść została przekazana w sposób jasny, bez zbędnego przegadania. Dużym plusem było dla mnie przedstawienie konkretnych przykładów optymalizacji procesów.
Małgorzata Małgorzata napisał/a 22 kwietnia 2021 o 18:49
Szkolenie bardzo merytoryczne i profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano informacje. jestem bardzo mile zaskoczona, bo myślałam, ze jak za darmo, to pewnie, co druga wypowiedź to będzie lokowanie produktu. Ale nie! pełna profeska i jeszcze te materiały udostępnione wszystkim. Będę stałym klientem. pozdrawiam Organizatorów