Twoja opinia na temat naszej działalności jest bardzo ważna. Powiedz nam czy nasze artykuły, szkolenia, webinary spełniły Twoje oczekiwania. Daj nam znać jeśli coś powinniśmy poprawić.

 

Podziel się opinią!

 
 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są niezbędne!
Twój adres e-mail nie będzie widoczny.
30 wpisów.
Oleksandr Oleksandr napisał/a 23 lutego 2021 o 17:14:
Szkolenie Forum „Zapewnienie ważności wyników badań i wzorcowań w praktyce”, było przeprowadzone bardzo profesjonalne, polecam.
Agnieszka Agnieszka z PSSE Mielec napisał/a 19 lutego 2021 o 14:53:
Szkolenie bardzo przystępne. Dużo rzeczowych informacji, obszerny materiał szkoleniowy i bardzo komunikatywna prowadząca.
Dagmara Dagmara napisał/a 19 lutego 2021 o 14:50:
Świetne i profesjonalne szkolenie,Brawo:)
Agata Agata z Laboratorium DermaPharm napisał/a 18 lutego 2021 o 09:09:
Szkolenie o wysokim stopniu merytorycznym, bardzo profesjonalne. W sposób związały i przydatny przekazano przydatne informacje.
Barbara Barbara napisał/a 18 lutego 2021 o 07:53:
Bardzo dobry wybór prelegentów. Prezentacje ciekawe i zrozumiałe. Gdyby było więcej czasu na pytania i odpowiedzi, to byłoby już całkowicie idealnie:)
Magdalena Magdalena z Orlen Laboratorium S.A. napisał/a 18 lutego 2021 o 07:19:
Szkolenie przeprowadzone w jasny i przejrzysty sposób. Prowadzący ciekawie przekazywali najważniejsze informacje. Całość dobrze zorganizowana pod względem technicznym. Bardzo się cieszę, że mogłam uczestniczyć w szkoleniu. Jeśli będę miała możliwość to na pewno kolejny raz wezmę udział. Polecam 🙂
Kamil Kobyliński Kamil Kobyliński z IIPM napisał/a 18 lutego 2021 o 07:11:
Szkolenie rewelacyjne 🙂
Katarzyna Katarzyna napisał/a 18 lutego 2021 o 06:35:
Szkolenie zorganizowane na wysokim poziomie, przedstawiono w posób przejrzysty realizację wymagań z kilku obszarów działalności. Nieznacznie przekroczono założone ramy czasowe.
Anna Anna z Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu napisał/a 18 lutego 2021 o 01:34:
Interesujący temat ciekawie przedstawiony. Polecam!
Halina Halina napisał/a 17 lutego 2021 o 15:24:
Szkolenie gorąco polecam, spełniło moje oczekiwania, przeprowadzone było w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy.
Magdalena Magdalena napisał/a 17 lutego 2021 o 14:49:
Szkolenie prowadzone w profesjonalny sposób, prezentacje były krótkie, ale konkretne, co pozwoliło się skupić i wyciągnąć z nich potrzebne informacje.
Grażyna Grażyna napisał/a 17 lutego 2021 o 14:23:
Bardzo profesjonalnie zrealizowane szkolenie. Polecam!
Marzena Marzena z Instytut Transportu Samochodowego napisał/a 17 lutego 2021 o 14:08:
Szkolenie w pełni profesjonalne i bardzo interesujące. Prowadzący bardzo kompetentni w swojej dziedzinie. Oby było więcej takich szkoleń
Anna Anna z PGKiM Tomaszów Lub napisał/a 17 lutego 2021 o 14:03:
Szkolenie "Potwierdzanie ważności wyników": Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących.Polecam
Jolanta Jolanta z Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łomży napisał/a 17 lutego 2021 o 12:34:
Szkolenie "Potwierdzanie ważności wyników": Prowadzący dobrze przygotowani merytorycznie, prezentacje, przejrzyste, czytelne, nieprzeładowane niepotrzebną treścią, temat omówiony w sposób umożliwiający zrozumienie procesu potwierdzania ważności wyników. Szkolenie warte polecenia!👍
Sylwia Sylwia z ZLB IMIM PAN napisał/a 17 lutego 2021 o 12:34:
Uczestniczyłam w forum laboratoryjne.pl. Szkolenie bardzo ciekawe i rozbudowane. Wielu bardzo dobrych i kompetentnych prowadzących. Trochę technicznych problemów wystąpiło i to jeden minus, który zaobserwowałam.
Katarzyna z Gdańska Katarzyna z Gdańska z PUCS Gdynia napisał/a 17 lutego 2021 o 12:29:
Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, rzeczowy i ciekawy. W łatwy i prosty sposób zostały przekazane najważniejsze informacje. Oby więcej takich szkoleń. Gorąco polecam!!!
Rafał Rafał z Gdańsk napisał/a 13 lutego 2021 o 20:23:
Pełen profesjonalizm. Polecam!
Karolina Karolina napisał/a 12 lutego 2021 o 14:44:
Szkolenie przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny! Prowadząca szkolenie w sposób przystępny i interesujący omówiła aspekty związane z kwalifikacją, walidacją i nadzorem nad wyposażeniem. Warto podkreślić ilość materiału poparta przykładami oraz czytelność slajdów (dużo tabel i schematów). Prowadzący przewidział czas na zadawanie pytań oraz wyjaśnianie wątpliwości na bieżąco. Wszystkie dokumenty wykorzystywane w trakcie prezentacji zostały udostępnione uczestnikom. Z przyjemnością polecam szkolenia 😀
Jakub Jakub z Knauf napisał/a 18 stycznia 2021 o 13:00:
Szkolenie "Potwierdzanie wyników badań". 1) Prowadząca niewątpliwie posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie. 2) Na bieżąco odpowiadała na pytania uczestników. 3) Warsztat prezenterski wymaga poprawy: 50% przekazu werbalnego prowadzącej nie niosło ze sobą żadnej treści. Częste powtórzenia i dygresje typu "sterowanie jachtem, sterowanie statkiem, sterowanie dowolną jednostką pływającą" nie sprzyjają skupieniu i przyswajaniu wiedzy.