Published on :

Moi Drodzy!

W minionym roku intensywnie pracowaliśmy nad ofertą usług szkoleniowych. Warto było! Efekt przerósł nasze oczekiwania. W ciągu kilku miesięcy setki osób chcących poszerzyć horyzonty swojej wiedzy zaufały właśnie nam decydując się na wybór szkolenia sygnowanego młodą marką laboratoryjnie.pl. Wiele osób wróciło i wraca nadal uznając nas za swoją podstawową instytucję szkoleniową. Wszystkim Wam serdecznie dziękujemy! Wasza obecność i lojalność zobowiązuje i motywuje nas do dalszej pracy. Chcemy nadal działać dla Was, dzielić się naszą wiedzą i być Waszym wsparciem w laboratoryjnej codzienności. Chcemy to robić najlepiej, jak to możliwe. Na najwyższym poziomie. I w szerokim zakresie.

Ponieważ miarą jakości każdej organizacji jest jakość tworzących ją ludzi, chcemy współpracować ze specjalistami-trenerami z obszarów bezpośrednio i pośrednio związanych z laboratoriami.

Jeżeli masz obszerną wiedzę, praktykę i szczerą chęć podzielenia się nimi zapraszamy Cię do poprowadzenia naszych szkoleń. Poniżej o tym, jak do nas dołączyć.

Co ma znaczenie:

  • musisz pasjonować się danym zagadnieniem,
  • mieć doświadczenie praktyczne w tym zakresie,
  • mieć dużą swobodę w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi (i uwielbiać z ludźmi rozmawiać),
  • umieć swobodnie występować publicznie (w wersji z publicznością na żywo i on-line).

Co nie ma znaczenia:

  • Twój wiek (o ile jest powyżej 18 lat), płeć, stan zdrowia, poglądy
  • Twoje wykształcenie

Co oferujemy:

  • pracę zdalną (z utęsknieniem czekamy na nie-zdalną) na podstawie umowy cywilno-prawnej lub B2B w ciekawym otoczeniu ze świadomością tworzenia największego portalu laboratoryjnego w kraju.

Ty określasz pozostałe warunki.

Przygotuj odpowiedzi na takie pytania:

  1. Jakie szkolenie chcę poprowadzić – temat, zakres, czas trwania (szkoleń może być kilka),
  2. Kiedy mogę przeprowadzić te szkolenia (zaproponuj daty),
  3. Jakiego wynagrodzenia oczekuję za każde z zaproponowanych szkoleń.

Napisz w mailu odpowiedzi na powyższe pytania oraz kilka zdań o sobie, o tym czym się zajmujesz, co Cię pasjonuje i podaj kontakt do siebie. Jeśli możesz i chcesz prześlij również swoje zdjęcie. Oddzwonimy. W luźnej rozmowie omówimy szczegóły.

Kontakt do nas: [email protected]

Zapraszam!

Krzysztof Wołowiec

tel.: 500074479