Published on :

Informacja prasowa GBA Polska:

„Z ogromną radością komunikujemy Państwu otwarcie z początkiem kwietnia 2022 r. Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA. To niewątpliwie ogromny krok naprzód na polskim oraz ogólnoeuropejskim rynku badań kosmetyków. A to co nas cieszy najbardziej, rozwój dotychczasowych struktur Laboratorium Kosmetycznego GBA POLSKA.

Połączyliśmy w jednym miejscu zespół najwyższej klasy specjalistów oraz najnowocześniejsze zaplecze techniczne, które zdecydowanie są największym atutem Centrum Badań Kosmetyków In Vivo.

Dlatego naszym Klientom i Partnerom oferujemy niewątpliwie szeroki zakres badań produktów kosmetycznych, wyrobów chemii gospodarczej oraz artykułów higienicznych.

Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA to gwarancja najwyższej jakość prowadzonych badań dermatologicznych, aplikacyjnych czy aparaturowych (ocena długotrwałego stosowania produktu oraz natychmiastowego działania wyrobu).

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że programy badawcze są ustalane w indywidualny sposób w oparciu o potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Prowadzimy badania z udziałem lekarzy różnych specjalności oraz ekspertów w dziedzinie pielęgnacji skóry, włosów czy paznokci.

GBA POLSKA to nie tylko specjaliści ds. badań in vivo, ale także rzetelna baza probantów, którzy w bardzo odpowiedzialny sposób podchodzą do ocen testowanych produktów. Jej różnorodność pozwala nam na prowadzenie wielu specjalistycznych programów badawczych i wdrażanie metodyk zgodnych z wytycznymi naszych Klientów. Służy temu najnowocześniejsza aparatura do pomiarów skóry (m.in. Courage+Khazaka), jak również kompleksowo wyposażone gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie.

Reasumując, praca w oparciu o najwyższe standardy, ogromne doświadczenie i wiedza naszych specjalistów to gwarancja rzetelności oraz wysokiej jakości usług świadczonych przez Centrum Badań Kosmetyków GBA POLSKA.”

GBA-POLSKA.PL