Published on :

OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów wag i urządzeń laboratoryjnych, wprowadza nowe mieszadła z płytą grzejną Guardian 3000.

Mieszadła z płytą grzejną OHAUS Guardian 3000 są idealne do sal lekcyjnych i innych środowisk laboratoryjnych, gdzie potrzebne jest niedrogie, trwałe i szybkie nagrzewanie oraz niezawodne mieszanie.

Cyfrowa seria Guardian 3000 zapewnia bezpieczną obsługę i niezawodne działanie dzięki wiodącej w branży technologii SafetyHeat™ do codziennego ogrzewania i mieszania w każdym środowisku edukacyjnym i laboratoryjnym.

Dostępne są trzy modele Guardian 3000 — z kwadratową ceramiczną tacką o wymiarach 17,8 x 17,8 cm lub 10,2 x 10,2 cm oraz z okrągłą tacką ze stali nierdzewnej krytej ceramiką o średnicy 13,5 cm. Modele te są kompatybilne z wieloma akcesoriami.

Wydajne i jednostajne mieszanie

Precyzyjne mieszanie w zakresie od 80 do 1600 obr./min jest możliwe dzięki wytrzymałemu silnikowi, silnemu magnesowi i sterowaniu prędkością z oprogramowania, co zapewnia bezpieczne sprzężenie magnetyczne w przypadku dużej lepkości cieczy.

Czytelny wyświetlacz LCD ze wszystkim, co musisz wiedzieć

Seria Guardian 3000 jest wyposażona w jasny wyświetlacz LCD z czytelnymi ustawieniami temperatury i prędkości oraz intuicyjnymi ikonami.

Widoczny wskaźnik gorącej powierzchni zapala się, gdy temperatura nagrzewnicy przekracza 40°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownika podczas wszystkich zastosowań związanych z ogrzewaniem i mieszaniem przy użyciu mieszadeł z płytą grzejną Guardian 3000.

Trwałość i bezpieczeństwo

Nasze mieszadła pozostają bezpieczne w użyciu nawet w wysokich temperaturach, są odporne na zachlapania i mają trwałą, metalową konstrukcję, która dobrze się sprawdza w trudnych warunkach panujących w laboratorium. Ceramiczna płyta górna odporna na działanie środków chemicznych została zaprojektowana z myślą o łatwym czyszczeniu.

Wszystkie modele posiadają wbudowany uchwyt z pokrętłem blokującym dla opcjonalnego zestawu statywu. Wybierz rozmiar potrzebny do codziennego ogrzewania i mieszania.

Więcej informacji na temat mieszadeł z płytą grzejną OHAUS Guardian™ 3000 można znaleźć na stronie ohaus.com.

Źródło: materiały OHAUS

 

Informacje o OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę wag, urządzeń i przyrządów laboratoryjnych dostosowanych do potrzeb różnych gałęzi przemysłu w zakresie ważenia, przetwarzania produktów i pomiarów. Jesteśmy światowym liderem w produkcji urządzeń do zastosowań laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych, jak również specjalistycznych urządzeń wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, branży farmaceutycznej i jubilerskiej. Wagi laboratoryjne i przemysłowe oraz urządzenia i przyrządy laboratoryjne OHAUS jako producenta posiadającego certyfikat ISO 9001:2008 są precyzyjne, niezawodne i przystępne cenowo, a do tego wsparte wiodącą w branży obsługą klienta.

 

Więcej informacji udzieli:

Katarzyna Szołtyk-Szydło

Marketing Communication Manager, OHAUS Europe GmbH

M (+48) 571 311 270

[email protected]