Published on :

Wyjątkowo wysoka wydajność

Wirówki Frontier 5720R i 5830R Multi-Pro z funkcją chłodzenia są przeznaczone do pracy w wielu różnych zastosowaniach z użyciem wysokiej prędkości RPM i RCF w laboratoriach farmaceutycznych, chemicznych i nie tylko.

OHAUS Corporation, jeden z wiodących na świecie producentów urządzeń do ważenia oraz wyposażenia laboratoriów i instrumentów analitycznych, wprowadza nowe wirówki FRONTIER 5720R FRONTIER 5830R Multi-Pro z funkcją chłodzenia — szybkich, łatwo adaptowalnych modeli, które wkrótce staną się niezbędnym elementem wyposażenia laboratoriów farmaceutycznych, chemicznych i innych.

Wysoka wydajność

Modele Frontier 5720R i 5830R są w stanie osiągnąć 20 000-30 000 RPM oraz 38 000-65 000 RCF, wirując pojemniki różnych rozmiarów — od mniejszych mikroprobówek po objętości rzędu 290 ml. Od intuicyjnych elementów sterujących po precyzyjnie zaprojektowane akcesoria — modele Frontier 5720R i 5830R zostały zaprojektowane tak, aby pracować elastycznie i szybko. Oba modele można łączyć z szeroką gamą wirników, pojemników i adapterów oraz innych akcesoriów, aby dostosować je do specyficznych potrzeb laboratoriów lub projektów, a użytkownicy mogą szybko zmieniać akcesoria w zależności od zastosowań bez czasochłonnych komplikacji.

Nowoczesna konstrukcja

Dzięki wykonaniu komór wirnika ze stali nierdzewnej, która jest odporna na działanie substancji chemicznych, wirówki Frontier 5720R i 5830R mogą działać w najbardziej wymagających środowiskach laboratoryjnych. Każda część oraz wszystkie konfigurowalne komponenty i akcesoria są wykonane zgodnie z najwyższą jakością i wysokimi standardami niemieckiej inżynierii.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Modele Frontier 5720R i 5830R są wyposażone w podświetlane panele sterowania LCD, dzięki którym intuicyjny interfejs jest jeszcze łatwiejszy w obsłudze nawet podczas pracy w laboratoriach o dużym natężeniu ruchu (również w odzieży ochronnej, takiej jak gumowe rękawice). Ale to, co naprawdę wyróżnia serię Frontier, jest niewidoczne dla oczu. Modele Frontier 5720R i 5830R są wyposażone bowiem w inteligentne oprogramowanie do liczenia cykli, które jest specjalnie skalibrowane w taki sposób, aby zapobiegać nadmiernemu zużyciu. Po osiągnięciu określonej liczby cykli wirowania oprogramowanie automatycznie wyłączy dany rotor, aby chronić go przed nadmiernym obciążeniem.

Więcej informacji na temat wirówek OHAUS Frontier Multi-Pro z funkcją chłodzenia można znaleźć na stronie www.ohaus.com

###

Informacje o firmie OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey to firma produkująca szeroką gamę urządzeń wagowych, sprzętu laboratoryjnego i instrumentów analitycznych, które spełniają potrzeby praktycznie każdej branży w zakresie ważenia i pomiarów. Firma jest światowym liderem w branży wag laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych oraz na niektórych rynkach specjalistycznych, np. w branży spożywczej, farmaceutycznej i jubilerskiej. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2008; nasze produkty są precyzyjne, niezawodne i dostępne w atrakcyjnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

###

Więcej informacji udzieli:

Kasia Szołtyk-Szydło

Marketing Communications Manager, OHAUS Europe GmbH

 M (+48) 571 311 270

[email protected] | www.ohaus.com

Heuwinkelstrasse 3, 8606 Nänikon, Switzerland