Published on :

OHAUS Corporation, jeden z największych na świecie producentów urządzeń do ważenia oraz wyposażenia laboratoriów i instrumentów analitycznych, ogłosił wprowadzenie modeli wysokiej rozdzielczości z serii OHAUS Navigator.

Waga zaprojektowana z myślą o optymalnej wytrzymałości pozwalającej na intensywne użytkowanie w środowiskach laboratoryjnych i przemysłowych. Wszechstronna i intuicyjna do codziennych zadań oraz dostępna w przystępnej cenie dla każdego – nie jest to częste zjawisko.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji waga Navigator może wykonywać różnorodne zadania związane z ważeniem, zapewniając precyzyjne pomiary. Nowa, rozszerzona seria zapewnia niesamowicie szybką stabilizację, dzięki czemu wyniki są zawsze dostarczane szybko i z największą precyzją. Ulepszony interfejs użytkownika i czytelny wyświetlacz LCD zapewniają powtarzalne wyniki bez krzywej uczenia się, umożliwiając uzyskiwanie cennych i potrzebnych danych bez zakłóceń.

Seria Navigator wytrzymuje wszystkie trudności pracy w laboratorium lub magazynie, w którym obowiązują rygorystyczne wymogi, a także zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowników i próbek. Zwiększone środki bezpieczeństwa, takie jak zmodernizowany system ochrony przed przeciążeniem, który jest w stanie wytrzymywać obciążenia nawet czterokrotnie większe od znamionowych i odporna na korozję szalka ze stali nierdzewnej eliminują wszelkie ryzyko. Zaawansowane wyniki to już codzienność, a dodatkowo seria Navigator jest dostępna w przystępnej cenie dla każdego, umożliwiając ważenie w każdych warunkach przemysłowych.

 Więcej informacji na temat serii Navigator można znaleźć na stronie www.ohaus.com/navigator

 # # #

Informacje o firmie OHAUS Corporation

OHAUS Corporation z siedzibą w Parsippany w stanie New Jersey, jest producentem szerokiej gamy precyzyjnych wag elektronicznych i mechanicznych oraz urządzeń laboratoryjnych, dostosowanych do potrzeb niemal każdej gałęzi przemysłu. Jest światowym liderem w produkcji wag do zastosowań laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych, jak również specjalistycznych wag wykorzystywanych w przemyśle spożywczym, branży farmaceutycznej i jubilerskiej. Produkty OHAUS, wytwarzane zgodnie z nomą ISO 9001:2015; są precyzyjne, niezawodne i dostępne w przystępnych cenach, a w ich użytkowaniu dodatkowo pomaga najlepszy w branży dział wsparcia klienta.

# # #

Dodatkowe informacje:

Katarzyna Szoltyk-Szydlo

(+41) 44 944 24 15

[email protected]