Published on :

Firma Agilent Technologies Inc. ogłosiła wprowadzenie na rynek trzech systemów InfinityLab Bio LC opracowanych specjalnie z myślą o potrzebach przemysłu biofarmaceutycznego. Wydanie to ma kluczowe znaczenie dla portfolio kompletnych rozwiązań Bio LC firmy Agilent, obejmujących aparaturę, kolumny i materiały eksploatacyjne, które bezproblemowo integrują się z oprogramowaniem Agilent OpenLab i MassHunter oraz usługami CrossLab w celu maksymalizacji wydajności w laboratoriach biofarmaceutycznych.

Trzy nowe systemy to:

  • 1290 Infinity II Bio LC z pompą o dużej prędkości,
  • 1290 Infinity II Bio LC z pompą elastyczną,
  • 1260 Infinity II Prime Bio LC.

Systemy te są oparte na sprawdzonej, wielokrotnie nagradzanej technologii InfinityLab LC i zostały tak zaprojektowane, aby pomóc laboratoriom, zapewniając uniwersalną platformę LC z dodatkowymi możliwościami analizy biologicznej i większą odpornością na trudne warunki analityczne.

„Jest to znaczące zwiększenie portfolio, które dodatkowo pokazuje zaangażowanie firmy Agilent w szybko rozwijający się rynek biofarmaceutyków” – powiedział Stefan Schuette, wiceprezes i dyrektor generalny działu Liquid Phase Separations Division firmy Agilent. „Oferując nową aparaturę, kolumny, zestawy aplikacyjne i materiały eksploatacyjne, dostarczamy rozwiązania, które klienci mogą dostosować do swoich specyficznych wymagań bioanalitycznych, w tym bezproblemowe przenoszenie istniejących metod zarówno z systemów Agilent, jak i innych systemów LC”.

Firma Agilent poinformowała również o planowanym wydaniu kilku nowych rozwiązań przepływu pracy opartych na podstawowych systemach Bio LC. Te specjalistyczne rozwiązania obejmują nowy, biokompatybilny 2D-LC, opracowywanie metod oraz nowe rozwiązanie Online LC do monitorowania procesów i technologii analitycznej (PAT). Te rozwiązania uzupełnią już istniejące rozwiązania bioanalityczne LC/Q-TOF MS, SEC (chromatografia wykluczenia zależnego od wielkości cząsteczek) oraz rozwiązania do biologicznego oczyszczania firmy Agilent.

źródło: www.agilent.com