Published on :

Laboratoria odgrywają kluczową rolę we współczesnym świecie, wpływając na rozwój nauki, jakość produktów oraz bezpieczeństwo spożywanych artykułów i środowiska. Jednym z kluczowych czynników decydujących o ważności wyników badań jest jakość używanego wyposażenia. Warto jednak pamiętać, że inwestując w sprzęt, niezmiennie ważne jest także zapewnienie jakościowego serwisu, który zadba o bezstresową eksploatację oraz ciągłość pracy laboratorium. Zakup aparatury to z reguły istotna inwestycja dlatego warto skorzystać ze sprawdzonych dostawców. Na polskim rynku pojawiły się w tym obszarze nowe możliwości: 1 maja tego roku w naszym kraju działalność operacyjną (sprzedaż i serwis)  rozpoczęła firma C. Gerhardt Polska Sp. z o. o. Dla krajowych laboratoriów oznacza to jeszcze lepszy dostęp do szerokiej gamy wyposażenia oraz profesjonalnego wsparcia technicznego.

Co znajdziemy w ofercie?

Gerhardt to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie dostarczania najwyższej jakości urządzeń i narzędzi laboratoryjnych. Jej korzenie sięgają niemal 170 lat wstecz, a od tego czasu firma stała się jednym z wiodących dostawców w branży. Oferta jest szeroka i obejmuje m.in.:

  • Urządzenia do analizy żywności: rozwiązania pozwalające na dokładne badania żywności pod kątem jakości i bezpieczeństwa.
  • Mineralizatory i destylatory: szeroki wybór destylatorów i mineralizatorów, które są niezbędne w wielu dziedzinach, w tym w chemii i analizie środowiskowej.
  • Urządzenia do analizy ścieków: urządzenia pomagające monitorować i analizować jakość wód oraz substancje chemiczne obecne w ściekach.
  • Systemy automatyzacji: rozwiązania, które zwiększają efektywność i precyzję prac laboratoryjnych.
  • Serwis i wsparcie techniczne: zespół ekspertów wspierający użytkowników w instalacji, konserwacji i naprawach urządzeń.

Sprawdź co jeszcze: https://www.gerhardt.de/pl/produkty/

Jak zacząć współpracę?

Gerhardt Polska Sp. z o. o.

Adres: ul. Rysia 2, 80-175 Gdańsk

Telefon: 58-380-00-56

E-mail: [email protected]