Published on :

Temat 3. edycji Forum to „Sprawozdanie z badań”. Zaproszeni do dyskusji eksperci z różnych obszarów związanych z działalnością laboratoryjną podzielą się, w formie on-line swoją wiedzą i doświadczeniami. Udział w wydarzeniu potwierdzili przedstawiciele Polskiego Centrum Akredytacji oraz Głównego Urzędu Miar. W charakterze prelegentów znajdą się również osoby związane z laboratoriami Eurofins OBiKŚ Polska Sp. z o.o. oraz i2 Analytical Limited Sp. z o.o.

Przedstawiamy ważne informacje organizacyjne dla Uczestników.

 1. Forum rozpocznie się 4 marca o godzinie 10:00.
 2. Ze względów organizacyjnych zalecamy „pojawić się” wcześniej (platforma będzie aktywna na około godzinę przed startem szkolenia).
 3. Zalecamy używanie przeglądarki Chrome lub Brave.
 4. W dniu 3 marca Uczestnicy otrzymają wiadomość z linkiem – indywidualnym zaproszeniem (na adres mailowy podany podczas rejestracji).
 5. Aby wziąć udział w Forum należy kliknąć w link w wiadomości z zaproszeniem.
 6. Uczestnicy otrzymują zaproszenia wysyłane automatycznie – w przypadku braku zaproszenia prosimy sprawdzić katalog SPAM. W przypadku udziału bezpłatnego nie gwarantujemy wsparcia technicznego. Nie mamy wpływu na skuteczność dostarczenia tej wiadomości.
 7. Nie ma potrzeby rejestrowania się na żadnej platformie czy też instalowania jakiegokolwiek oprogramowania na swoich komputerach.
 8. Udział bezpłatny nie jest potwierdzany zaświadczeniem (certyfikatem) udziału. Jeśli potrzebujesz zaświadczenia oraz wsparcia technicznego przed i w trakcie Forum zarejestruj swój udział jako płatny: https://laboratoryjnie.pl/forum-laboratoryjne-edycja-3/
 9. Uczestnicy Forum (poza prowadzącym) mają domyślnie wyciszone mikrofony oraz wyłączone kamery.
 10. W przypadku jakichkolwiek problemów z dźwiękiem lub obrazem proszę odświeżyć (załadować ponownie) stronę.
 11. W przypadku zerwania połączenia w trakcie Forum należy ponownie skorzystać z linku z zaproszenia.
 12. Preferowana forma interakcji z prowadzącym to wiadomości tekstowe (czat).
 13. Platforma będzie dostępna na godzinę przed wydarzeniem.
 14. W przypadku wolnych miejsc (nieobecności zakwalifikowanych osób) zastrzegamy sobie możliwość zaproszenia osób z listy rezerwowej wg kolejności zgłoszeń. Dotyczy to również sytuacji, gdy opuścisz Forum w trakcie jego trwania – aby powrócić do wydarzenia należy ponownie skorzystać z wysłanego przez nas zaproszenia jednak nie dajemy gwarancji, że Twoje miejsce nadal będzie wolne.
 15. W trakcie Forum kontakt z nami może być utrudniony, ale możliwy pod numerem telefonu: 888 090 678. Dyżur dla Was pełni Kamila.
 16. Nie wyrażamy zgody na nagrywanie tego wydarzenia. Nie wyrażamy również zgody na powielanie i dystrybucję udostępnionych materiałów.
 17. Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania:Informacje.
 18. Po tym zakończeniu wydarzenia podziel się swoją opinią: https://laboratoryjnie.pl/opinie/

Zapraszamy na stronę FORUM:

Forum Laboratoryjne