Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe “SYL-CHEM” Sylwia Kunca

Jesteśmy dynamiczną i stale rozwijającą się  firmą z branży chemicznej, specjalizującą się w dystrybucji wysokiej jakości produktów do laboratorium dla różnych sektorów przemysłu oraz do produkcji. Nasza firma istnieje od 2011 roku z siedzibą w Bydgoszczy. Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno na terenie Polski, jak i za granicą.

Od samego początku istnienia stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, dlatego współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami odczynników chemicznych oraz asortymentów wyposażenia laboratorium.

  • System jakości PN-EN ISO 9001:2015

Nasza firma posiada oraz stosuje system jakości PN-EN ISO 9001:2015, który stanowi gwarancję, że nasze produkty i usługi spełniają najwyższe standardy.

Posiadanie i stosowanie systemu jakości PN-EN ISO 9001:2015 oznacza, że nasza firma działa zgodnie z międzynarodowymi normami jakości, przestrzegając ścisłych procedur i zasad. Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom bezpiecznego, solidnego i precyzyjnego wyposażenia dla laboratoriów, które spełniają wszelkie wymogi i oczekiwania. W roku 2023 rozszerzyliśmy zakres naszego certyfikatu o usługi szkoleniowe.

Dążenie do doskonałości i najwyższych standardów jakości jest dla naszej firmy priorytetem. Stosowanie systemu jakości PN-EN ISO 9001:2015 pomaga nam utrzymać i ciągle podnosić jakość naszych usług. Nasz certyfikat posiada numer 2463/07/2023/J/R(Z/1/2023).

  • Szeroka oferta

Nasza oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb laboratoriów różnych branż przemysłowych. Oferujemy produkty chemiczne do laboratorium jak również do procesów produkcyjnych, asortyment do mikrobiologii, szkło laboratoryjne, materiały filtracyjne oraz sprzęt laboratoryjny i materiały BHP.

Bardzo prężnie rozwijamy również dział poświęcony pobraniom próbek. Pobranie próbek wody do spożycia przez ludzi, pobranie próbek wody z basenów, jezior i innych zbiorników zaporowych, ścieków, gleby. W tym temacie oferujemy klientom szkolenie produktowe.

Wśród naszych produktów znajdują się materiału do BHP niezbędne w każdym laboratorium takie jak środki ochrony indywidualnej. Ponadto, oferujemy także środki do zabezpieczenia wycieków chemicznych takie jak sorbenty sypkie, maty sorbcyjne polipropylenowe, rękawy zabezpieczające itp.  Jako firma z troską o środowisko naturalne, nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań ekologicznych. Nasze produkty są opracowywane zgodnie z najnowszymi standardami ekologicznymi, minimalizując tym samym negatywny wpływ na środowisko i zdrowie ludzi. W tym temacie nasi eksperci również przeprowadzają szkolenie produktowe ze szczególnym naciskiem na symulację wycieków chemicznych i zasady postępowania.

  • Szkolenia online

W trosce o najwyższy standard obsługi proponujemy naszym klientom przeprowadzenie szkoleń produktowych za pośrednictwem platformy Clickmeeting. Nasi eksperci w odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie opracowują szkolenia dla naszych klientów. W roku 2023 rozszerzyliśmy nasz certyfikat ISO 9001:2015 o Usługi Szkoleniowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z naszym zespołem obsługi klienta. Jesteśmy tu po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i dostarczyć rozwiązania najlepszej jakości.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i mamy nadzieję na owocną współpracę!

Kontakt:

tel.: 52 584 83 59

e-mail: [email protected]